Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Aline2 Oficjalna informacja od teamu dotyczaca startu!


MisSsieK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Drodzy użytkownicy, serwer nie został wyłączony na zawsze jak to usłyszałem od kilku nastu osób.
To że DDOSY lecą na nas i na nasze forum to nie znaczy że serwer nie będzie działał. Podejrzewam dwie osoby o to lecz nie zasługują na podanie ich nicków tutaj. Wracając do nazwy tematu.
Ja nic nie robię tak? A kto siedzi i zawala jak głupi po pieruńskich stronach o głupich zabezpieczeniach etc. Po ostatnich DDOSach wysiadło nam MYSQL dla tego zostało zainstalowane ponownie.
Serwer ruszy na nowo lecz teraz zostanie wszystko ponownie sprawdzone przed startem serwera.
Ponadto, dodałem już 2ręczną broń gdyż dużo osób się o to prosiło.
Serwer zostanie włączony jutro zapewne dziś będzie dodany do końca Item-Shop. Będą kody itp.
Mamy nadzieje że nie zrezygnujecie z serwera po małych dosach.
Co do strony większość osób się pluje "Ejj shejla weś usóń tom strone bo wież fubu się bęcie spać"
Strona jest legalna została kupiona od Turka za prawdzie $. Nie zamierzam jej zmieniać. Na stronie mogą być nie polskie fragmenty gdyż strona była Turcka i ją spolszczałem, wszystko jest zrobione na legalu. Co do Item-Shopa ceny są dopasowane do gry.
Osoby które pamiętam które były aktywne z BETY jak mówiłem otrzymają SM
Osoby które wygrały konkurs tak że otrzymają te SM
Start serwera przewiduję na dziś ( Dziś zrobię nockę ) Rano może nie będzie DDOSów a jak będą to nic na to nie poradzę. Jeżeli ktoś ogarnia FreeBSD może napisać do mnie. No nic możecie zadawać pytania ale nie spamując.

Pozdrawiam Thean.

Nie wszyscy wchodza na forum serwera wiec pomyslalem ze skopiuje to info stamtad i dam tu. A ze nikt z teamu tutaj nic nie powiedzial to postanowilem ja cos 'powiedziec'. :P

W skrocie, serwer startuje dzisiaj rano. (Jesli nie bedzie ddosow) Takze, GET READY TO NOL LAJF! <3

//

Sry za to tlo. Nie wiem jak sie tego pozbyc. ^^

//

NIE JESTEM Z TEAMU, JA TYLKO PODAJE DALEJ INFO, CHCIALEM TYLKO ZEBY WSZYSCY WIEDZIELI O CO CHODZI I CZY SERWER WOGOLE JESZCZE RUSZY.

Peace! <3

Opublikowano

Forum jest dosyć chu..owo zrobione tak jak i strona (nie estetycznie z grubsza)

A jeżeli coś odstrasza, to odstrasza.

 

Co do DDoS - nie mam zdania wiem co to jest, nie mogę pomóc.

Co do startu - zagram.

Co do startu raz jeszcze.. to oznacza że będzie reset ogólnie ? (MySQL wyj..ało to chyba powinno, racja ?)

 

PS: Dzięki za info. I jeszcze jedno możesz podać ten link do forum ?

Pozdrawiam.

Opublikowano

Forum jest dosyć chu..owo zrobione tak jak i strona (nie estetycznie z grubsza)

A jeżeli coś odstrasza, to odstrasza.

 

Co do DDoS - nie mam zdania wiem co to jest, nie mogę pomóc.

Co do startu - zagram.

Co do startu raz jeszcze.. to oznacza że będzie reset ogólnie ? (MySQL wyj..ało to chyba powinno, racja ?)

 

PS: Dzięki za info.

Nmzc. ;)

Tak, podobno ma byc reset wlasnie przez MySQL ale to jest jeszcze nie potwierdzone.

 

//

Na pw wyslalem juz. ;)

Opublikowano

nie ma to jak chciwosc jebanych polaczkow.. wstyd.. swojemu prace niszczyc. .... jebana konkurencja, ktora ma pewnie 1/15 graczy stad typu ambro***mt2 i tym podobne glowna ;)

11652897063828352516.jpg

 

 

 

85518276976899155481.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...