Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] rdzenie na uruchamianie się komputera


dedikoso2345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym poradniku pokażę wam jak przekazać daną ilość rdzeni na rozruch

 

  • Kliknij start i wpisz msconfig i oczywiście kliknij ENTER :D
  • Wejdź w rozruch i wybierz opcje zaawansowane
  • Wybierz z listy ilość dostępnych rdzeni i kliknij ok po czym komputer zostanie zresetowany zmiana powinna być zauważalna

 

 

 

 

 

 

se4nzk.png

TAK TAK WIEM TEN PORADNIK PEWNIE JUŻ BYŁ ALE ZADAJCIE SB PYTANIE JAKIEGO TU NIE BYŁO?? ;D

430023ron2.jpg

Opublikowano

pieprzenie głupot, każdy system nawet x64 zawsze uruchamia sie z jednym rdzeniem, system działa dopiero z wieloma rdzeniami

 

opcja służy do OGRANICZENIA obsługi wielu rdzeni pod systemem a nie właczenia jego obsługi ! idź się doucz a nie wyskakuj z bezsensownym tutorialem

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

pieprzenie głupot, każdy system nawet x64 zawsze uruchamia sie z jednym rdzeniem, system działa dopiero z wieloma rdzeniami

 

opcja służy do OGRANICZENIA obsługi wielu rdzeni pod systemem a nie właczenia jego obsługi ! idź się doucz a nie wyskakuj z bezsensownym tutorialem

Sam jesteś bezsensownym 12 letnim dzieckiem i spierdalaj

430023ron2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pieprzenie głupot, każdy system nawet x64 zawsze uruchamia sie z jednym rdzeniem, system działa dopiero z wieloma rdzeniami

 

opcja służy do OGRANICZENIA obsługi wielu rdzeni pod systemem a nie właczenia jego obsługi ! idź się doucz a nie wyskakuj z bezsensownym tutorialem

Dobrze mówi start systemu głównej mierze zależy od szybkości odczytu danych z dysku i ramu a nie procesora bo tak czy siak system przy starcie wykorzysta tylko 1 rdzen

Opublikowano

jeżu, człowieku czytaj ze zrozumieniem!

 

opcja nie ma żadnego wpływu na ilość rdzeni w systemie poza OGRANICZANIEM tej ilości DLA PROGRAMÓW

 

po polsku ci napiszę ZMNIEJSZENIEM ILOŚCI RDZENI DLA PROGRAMÓW KTÓRE NIE DZIAŁAJĄ ALBO DZIAŁAJA ŹLE PRZY WIĘCEJ NIŻ JEDNYM RDZENIU czyli poprawy kompatybilności procesora z programami. opcja przydatna głównie dla procesorów AMD

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

win 8 ma przepisany kernel i na dodatek właczony domyslnie inny sposób zarządzania botowaniem nie związany wcale z żadnym innym Windowsem itp , zbliżony jest bardziej do linuxa

 

w normalnym trybie odpala się jednakowo wolno i ślimaczy jak każdy system z micrograta i nawet pierdylion rdzeni nie będzie miał wpływu na szybkość botowania

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

To się kupuje dysk SSD pod szybki system a nie kombinowanie :)

 

Zbędny tut

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...