Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

:.:WorldOfMinecraft:.: Druga Edycja! [100 slotów] [Survival/Factions/RPG][Klasy/Skille/Handlarze NPC][SURVIVAL GAMES][Gildie][EpicBoss][24/7]


ImRekla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja serwera: 1.6.2

100 slotów!

minimalip.pngspa206.owncraft.pl:6579

1in5hl.png

28nx4x.png

5nuc6x.png

5efpmq.png

2uifyvc.png

2ynnqco.png

2mm7hfl.png

54i355.jpg

eiwcq1.png

10igfpw.png

2h64ls1.png

Serwer nie jest w pełni taki jak World Of Warcraft.

Jeżeli serwer Ci się podoba to pozostaw komentarz ;)

---

Butelki expa ze stone

Żelazo, Złoto, Szmaragdy, Diamenty ze stone

Po rozwaleniu MobSpawner'a wylatuje jajko potwora

Kilof z fortuną = Większy drop ze stone

---

Chcesz dostać rangę na serwerze? Napisz podanie:

Imię:
Nick (w Grze):
Wiek:
Czas spędzany na serwerze:
Znajomość Komend Bukkit:
Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie):
Od kiedy grasz w Minecraft'a:
Kontakt:
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina:

Opublikowano

Nie polecam serwa nikt tam nie gra spawn w środku jest ładny ale te wysokie mury i ta woda na dole i teren wokoło spawnu psują cały urok lipa straszna nie polecam

a adminom radze ogarnąć spawn chodzi mi o mury itp bez tego będzie lepiej

pozdro

1315741014-U286260.png

Opublikowano

Imię:Olek
Nick (w Grze):TheOlekPL
Wiek:14
Czas spędzany na serwerze:ok:2-1 tydzień
Znajomość Komend Bukkit:7,5/10
Adminowska składka na serwer/y (Nie obowiązkowe) (tak/nie):mogę się składać ale w małych sumach
Od kiedy grasz w Minecraft'a:od alphy
Kontakt:GG: 44088543
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina:Nie potrzebuje admina Lecz KidModa bo lubie pomagać graczom
(to nie jest ściema)
(Nię będe dawał Bez powodu bana lub itemów)
(jestem ogarnięty ,pomimo mojego wieku umiem się zachować)

76561198169567059.png

Opublikowano

Ciekawie to wszystko wygląda i wgl ale:

wpisuje /jobs browse i nic wyswietla sie ze nie ma zadnej pracy do ktorej moge dolączyc.

działki jakieś sa ? bo niewiem

mojasygnan.png

Opublikowano

Serwer nie jest już taki fajny jak wcześniej

(Admina Można zobaczyć raz na dzień o 22:00)

(Gracze oszukują)

(Prosze o kontakt Z Bumem-Właścicielem)

Jeszcze dziś przed 15:00

GG:45552890

76561198169567059.png

Opublikowano

Imię: Dawid
Nick (w Grze): McSiurek
Wiek: 15
Czas spędzany na serwerze: Są wakacje więc z 7 8 godzin dziennie :) .

Znajomość Komend Bukkit: Posiadałem swój serwer . Znam komendy Permissions WorldGuard itp
Adminowska składka na serwer/y
(Nie obowiązkowe) (tak/nie): Tak
Od kiedy grasz w Minecraft'a: od 1 roku
Kontakt: GG : 23893131 Skype : dawidos2245
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina: Mam strasznie dużo wolnego czasu wiec myślę że się nadam

Opublikowano

Prezentacja piękna, fajne dodatki.

Pogram troszkę i ocenię.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imię: Dawid
Nick (w Grze): Mania1996
Wiek: 15
Czas spędzany na serwerze: gram od 1 edycji
Znajomość Komend Bukkit: 7/10
Adminowska składka na serwer/y (tak/nie): tak
Od kiedy grasz w Minecraft'a: od 1.2.5
Kontakt: mam GG i Skype ale podaje tylko znajomym
Dlaczego ty? Co takiego się dzieje, że właśnie potrzebujesz admina: Admina nie potrzebuje ale bardzo bym chciał , gdybym mial tego admina to napewno pomogl bym sie rozwniac serwrowi od nowa i sprawil ze gracze znowu beda tam grac , a pozatym jestem ogarniety , nie przeklinam , jestem mily , lubie wspolpracowac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...