Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o tym zestawie ?


BALLU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Proszę abyście wycenili ten zestaw komputerowy który podam na dole

Pozdrawiam BALLU - chodzi o to za ile można taki kupić!

 

 

Procesor AMD FX-4100 - czterordzeniowy procesor - 3.6GHz na każdym
rdzeniu. 12MB pamięci cache. Odblokowany mnożnik do ewentualnego
podkręcenia.
Pamięć operacyjna DDR3 4GB 1600MHz CL11 z radiatorem
Dysk twardy 500GB
Nagrywarka DVD
Zasilacz Modecom 620W z chłodzeniem 14cm
Karta grafiki GeForce GTX650 Ti Boost 1GB DDR5 192Bit
Obudowa standardowa
Windows 7 lub Windows 8
Płyta główna dostosowana pod cały zestaw.

 

@BUDŻET 2500!

 




Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

Procesor http://www.skapiec.pl/site/cat/1/comp/3177368

RAM (radiatory można dokupić osobno i nie polecam ramu z CL11) http://www.skapiec.pl/site/cat/7/comp/5626457

Dysk http://www.skapiec.pl/site/cat/8/comp/2686176

DVD http://www.skapiec.pl/site/cat/3/comp/5629431

Zasilacz (lepszy) http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/7223289

Grafa http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/5487444 Ja bym brał tę http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/6610529

Obudowa http://www.skapiec.pl/site/cat/11/comp/4030049

(średnia) Płyta G(ł)ówna http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/3364604#gallery-image-1

Win 7 http://www.skapiec.pl/site/cat/3006/comp/1610241

Co nie zmienia faktu, że to wszystko jest w uj nieopłacalne i trzeba by dokupić lepsze chłodzenie i płytę główną, a windows też dziadowska wersja, bo lepsze droższe (btw, kto dziś kupuje windowsa? :D)

436951440626370320491.png

Opublikowano

Czemu wybrał byś Radheona ? Chce kompa pod gry i do tego do livów więc wydaję mi się że GeForce dużo lepsze :)

I Zostaje przy GTX :P

Windowsa nie kupuje ;D Chłodzenie można zawsze dokupić jeśli możecie napiszcie ile to by kosztowało takie dodatkowe chłodzenie ?

PS..Windowsa mam i windows chyba raczej nie będzie zaniżać poziomu -,- Co to za różnica chodzi po prostu o wygodę więc wiesz :D

Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

Czemu wybrał byś Radheona ? Chce kompa pod gry i do tego do livów więc wydaję mi się że GeForce dużo lepsze :)

I Zostaje przy GTX :P

Windowsa nie kupuje ;D Chłodzenie można zawsze dokupić jeśli możecie napiszcie ile to by kosztowało takie dodatkowe chłodzenie ?

PS..Windowsa mam i windows chyba raczej nie będzie zaniżać poziomu -,- Co to za różnica chodzi po prostu o wygodę więc wiesz :D

To nie zmienia faktu, że to komputer to gówno (~~~FLAP)

Podaj budżet, to złoży się coś lepszego w normalnym sklepie na sprawdzonych częściach.

Opublikowano

Podaj budżet na kompa i Ci złoży bożydar albo sweet. Ten sprzęt co podałeś bd dobry do live z sapera najwyżej.

A co do Windowsa to chodziło mi o to że ultimate byłby lepszy

436951440626370320491.png

Opublikowano

Zestaw wgl nie opłacalny, fx 4xx pod gry gratulacje wyboru.

Ewidentny składak z allegro, albo zmieniamy platforme albo będziesz marudził że na kompie nic nie można zrobić :).

graphic.png
Opublikowano

Zestaw nawet spoko ale ten procesor dobry ? Tylko 3,1 Ghz ma ;/

Kurde, taki sam zestaw tylko z gorszą budą złożyłem ^.^

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=40906&s=70166&s=73693&s=73501&s=73969&s=61601&s=72810&s=63363

I tak jak @UP pisze - FX 4xxx to kompletna klapa, na dodatek wydajnościowo jest naprawdę nisko (nawet po O/C nie dogoni i3).

Opublikowano

Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

Wszystkie które podałeś to kupy złomiastej blachy a nie obudowy. Weź Brutusa 410/M23 ewentualnie dopłać do Gladiusa M40/Zalmana Z9

Opublikowano

Zalmana z9 mam i polecam, ładna i przewiewna obudowa ;) Nie polecam deus'a badziewne zasilacze, ostatnio znajomy dostał 8 zwrotów tych zasilaczy, podobno te nowe wersje są już lepsze, ale i tak ja bym się w to nie pakował.

Opublikowano

Zalmana z9 mam i polecam, ładna i przewiewna obudowa ;) Nie polecam deus'a badziewne zasilacze, ostatnio znajomy dostał 8 zwrotów tych zasilaczy, podobno te nowe wersje są już lepsze, ale i tak ja bym się w to nie pakował.

No to musieli mieć pecha .

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Bozydar co ty myślisz ? Liczę na twoją odpowiedź i twoje zdanie ;)

I pytanie czy to wszystko się zmieści w tych skrzynkach co oni pisali ; d

Tylko żeby to nie było za 300 zł ;D Tylko max.200 ;p

Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

Kolego po pierwsze to kultura ;) Jako moderator to powinna być u ciebie podstawa, tak ?

Po drugie chodzi mi o to czy to wszystko się zmieści w tych skrzynkach które podaliście wiem że polecacie jak najlepsze ale ja się na tym nie znam i chciał bym wiedzieć czy to wejdzie do tych skrzynek :D

Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

Tak zmieści tylko obudowę weź brutus m23, a płyta B75A-G43. ( W sumie wiele się nie różnią, ale lepsza jakość dzwięku zawsze się przyda. )

CPU : Core i5 3470   3.8 Ghz //  GPU : Palit GeForce GTX 960 OC // PSU : Deus G1 500W   //  CASE :  Brutus M23  // MOBO : Z77A-G43  // RAM : 6GB DDR3   //  HDD : Barracuda 500GB     

                                                                                                                    Monitor : X2377HDS-B1 ( 23 Cal )

                             24dnacg.png

Opublikowano

Tak zmieści tylko obudowę weź brutus m23, a płyta B75A-G43. ( W sumie wiele się nie różnią, ale lepsza jakość dzwięku zawsze się przyda. )

D3V od Gigabyte umożliwia kopnięcie proca przez BLKC. IMO lepsze to, niż jakość dźwięku ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...