Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KonKurs!] Do wygrania Battlefield 3 (premium DLC) (22 kodów)


Amakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

battlefield-3-premium-service-launches-f



Marzyłeś kiedyś o posiadaniu wszystkich dodatków lecz ich cena jest stanowczo za duża? tak to twoja szansa


dzis mozesz wygrać Dodatek DLC:Battlefield 3 Premium dający wczesniejszy dostep do dodatków oraz wszystkich DLC



Jedyne wymogi to:


Zrób film oraz pokaż Glitche bugi Campy na podstawce battlefield 3... Min Metro


Ten Glitch/Bug musi działać na wersji PS3/Xbox



(POSIADANIE Battlefield 3 W wersji PC!!!)





Co Tydzien beda wybierane klucze oraz dawane zdjecie najciekawszego Bedę tutaj wstawiać najciekawszy Glitch a pod nim 1 klucz dostanie osoba która go odkryła a drugi zostanie podłaczony pod jego glitchem!!!



Pozostało 68 kluczy!!! Spieszcie sie!!!

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC
Opublikowano

Po co mi zrodło ja poprostu kupiłem kody i mam je do oddana dla kreatywnych ludzi...

 

@up Takie tematy zostaną uznane za OFFTOPIC

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC
Opublikowano

Właśnie taki temat jak twój jest uznany za spam bo jakoś mi się nie chce wierzyć że wydałeś pieniądze na ponad 60 kodów do battlefield

za to że ci któryś z graczy pokaze bugi w grze, FAKE jak nic , i temat CLOSED !

Opublikowano

/Cls

W takich sprawach najpierw pisze się do opiekuna działu w tym wypadku Ja (Keniger)

Nie możesz jako zwykły użytkownik organizować konkursów na forum + nie masz źródła :P

 

Przykro mi bardzo, jak coś PW ;) To mogę coś zaproponować

OndteAw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...