Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co muszę wiedzieć zakładając serwer.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co muszę wiedzieć zakładając serwer na modach (serwer dedykowany).

Płyta główna:asus h61m

Procesor: I5 3450 4x3.1Ghz

Ram: 16Gb

Karta graficzna:GeForce gtx 550ti 1Gb pamięci własnej 192 bity

Dysk 2TB sata III i 120Gb ssd

Nowicjusz
Opublikowano

Aby pozabezpieczać niektóre przedmioty nuke itp jeżeli chcesz mieć mapę w całości

 

Aby mieć serwer na modach zadbaj o porządny serwer [Dużo ramu,Dyski ssd,Polska lokalizacja]

 

Załatw laucher pod serwer aby gracze nie mieli problemu z klientem

S413yXI.png



Kliknięcie + nic nie kosztuje a jak wiele daje.


Opublikowano

Pokaże jak to wszystko ma wyglądać a więc zakupiłem serwer z polskiego hostingu craftserve

pakiet wooden

1Gb ram dysk 3Gb ssd

I będą na nim grali około 5 osób (serwer prywatny nie publiczny )

 

Fajna myśl z tym laucherem tylko jak go zrobić. i czy trzeba mieć premium ??

Płyta główna:asus h61m

Procesor: I5 3450 4x3.1Ghz

Ram: 16Gb

Karta graficzna:GeForce gtx 550ti 1Gb pamięci własnej 192 bity

Dysk 2TB sata III i 120Gb ssd

Opublikowano

Na pewno zacznij od wyboru dobrego hostingu. ;-)

Bez tego ani rusz, bo na lagach ludzie raczej nie będą chcieli grać. Wybierz jakiegoś dedyka minimum 8GB z dyskami SSD.

Dodatkowo sprawdź mapę, czy jest zabezpieczona cuboidy itp. ;)
Posprawdzaj uprawnienia (permissions).

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Madzia co ty bredzisz !! czytaj odpowiedzi innych i moją serwer mam kupiony , cuba mogę sam dodać widać ze mało sie znasz...

Płyta główna:asus h61m

Procesor: I5 3450 4x3.1Ghz

Ram: 16Gb

Karta graficzna:GeForce gtx 550ti 1Gb pamięci własnej 192 bity

Dysk 2TB sata III i 120Gb ssd

Opublikowano

Słabo słabo powiecie coś jeszcze ??

Płyta główna:asus h61m

Procesor: I5 3450 4x3.1Ghz

Ram: 16Gb

Karta graficzna:GeForce gtx 550ti 1Gb pamięci własnej 192 bity

Dysk 2TB sata III i 120Gb ssd

Opublikowano

Firtus Z modami nie chodzi o ilość graczy :_; Ale o ilość modów

im więcej modów tym lepszy musi być serwer.

widul powiedz lepiej jakie chcesz mody... ;>

f7dc8f3a258ac745ee343dc830f3b493_1.jpg

Opublikowano

Mody:

CCTV.

Ships and boats.

The vending machine.

The camping.

The lord of the rings.

buildcraft.

Iron chest.

Better furnace.

Bacpack.

Jammy furniture.

Treecapitator.

Mogę zrezygnować z kilku.

Serwer:

Ram:1Gb

Gb:3 SSD

Ilość osób które będą grać około 5.

Slotów 10.

Płyta główna:asus h61m

Procesor: I5 3450 4x3.1Ghz

Ram: 16Gb

Karta graficzna:GeForce gtx 550ti 1Gb pamięci własnej 192 bity

Dysk 2TB sata III i 120Gb ssd

Opublikowano

Madzia co ty bredzisz !! czytaj odpowiedzi innych i moją serwer mam kupiony , cuba mogę sam dodać widać ze mało sie znasz...

Byłeś naprawdę nie wporzadku wpobec Madzi..

Postarala sie i poświęciła swój czas aby odpisać Ci czego potrzebujesz a Ty ją jeszcze zjechales. Ona wie więcej od Ciebie bo pomaga a Ty się pytasz, więc nie dosrywaj jej takimi tekstami że mało się zna!

 

Ja też miałem zamiar napisać że potrzebujesz maszyny dobrej bo tak napisałeś w pierwwszym poscie.. "server dedykowany"

Hmm.. Server pakietu wooden na craftserve nie jest wcale dedykowany..

sygnaturka2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...