Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Błąd z bonami pliki Terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy, którzy mają pliki Terenza a raczej clientside od niego jak wkładają bony to niekiedy zdarzy się takie cośnuzg.png[/img]

 

 

Jest to normalny bon jednak nie jest on zapisany w kliencie i klient stwierdza że bon nie istnieje, oto rozwiązanie

1. Rozpakowujmy root

2. Otwieramy uitooltip

3. Zjeżdżamy do słownika o nazwie

AFFECT_DICT
4. Podmieniamy cały słownik od
AFFECT_DICT = {
do
}
tym słownikiem
http://wklej.to/6XQqs
5. Pakujemy root i po uruchomieniu klienta już będzie normalny bon zamiasu UNKNOW

 

Prosiłbym o zdjęcie paru %

ENJOY ! :D

 

PS. Sory za zdjęcie, normalnie zrobiłbym samego screna bonów, ale pomagałem koledze a on miał to tylko tak,sam nie mam tych plików, jeśli ktoś by dał radę podrzucić mi screna żeby było dobrze widać UNKNOW_TYPE był bym wdzięczny

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Ten błąd występuje głównie w kolcach i hełmie bo jeśli się nie mylę to bon na regenerację HP

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Przyda się, łapaj lajka . Sprawdzę to u siebie .



Ten błąd występuje głównie w kolcach i hełmie bo jeśli się nie mylę to bon na regenerację HP

Mylisz się, to nie może być bon na regenerację HP . Działa normalnie .

DPFt2G3.png


 


 

Opublikowano

bon na wartość ataku raczej to jest, lub obrone..

 

leci +

"Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"  

                                                                                                                                   -  A.Einstein

Opublikowano

up raczej na to i na to, bo zauwazylem ze wystepuje w zbroi (w 1-5b) i w kd defa, przyda sie, wlasnie mialem napisac zapytanie o ten blad w najblizszym czasie , a tu taka niespodzianka :D

 

 

@edit

u mnie w cliencie w tym pliku byly jeszcze takie 4 linijki

		item.APPLY_MAX_HP_PCT : locale.TOOLTIP_APPLY_MAX_HP_PCT,
		item.APPLY_MAX_SP_PCT : locale.TOOLTIP_APPLY_MAX_SP_PCT,
		item.APPLY_ENERGY : locale.TOOLTIP_ENERGY,
		item.APPLY_COSTUME_ATTR_BONUS : locale.TOOLTIP_COSTUME_ATTR_BONUS,

a przed nieaktywnymi bonusami byla kratka #

(czyli kompilator nie czytal bonusow bo byly zaznaczone jako cytat? )

Opublikowano

@Up

Były zaznaczone jako komentarz, ale ja wrzuciłem cały słownik bo u kolegi po prostu tych bonów nie było

 

@3xUp

Czytaj randomie ! Mówię że to nie ja miałem ten błąd tylko kolega

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

@Up

Były zaznaczone jako komentarz, ale ja wrzuciłem cały słownik bo u kolegi po prostu tych bonów nie było

 

@3xUp

Czytaj randomie ! Mówię że to nie ja miałem ten błąd tylko kolega

 

Nie pyskuj uszaty.

Wystarczyło poprosić o wpis z clienta i byś wiedział czego u niego brakuje.

Niestety brain.exe nie występuje od Ciebie.

Opublikowano

To ty się nie wypowiadaj jak huja umiesz i chcesz zabłysnąć

 

Napisałeś tak, żeby się dowartościować?

Nie znasz mnie a od razu napisałeś, że nic nie umiem. ^^

Idź dalej przerabiać podstawowe skrypty z Metina.

Opublikowano

A po co to komu? A dlaczego? Przecież moje są aktualniejsze/pełniejsze, a twój dodatek po zamienieniu z oryginalnym co siedzi w root kasuje bon na obrone i wartość ataku. :}

Opublikowano

Jak Wam tak bardzo zależy na tym co napisał Terenzo to radzę całkiem zmienić słownik z

item.APPLY_MAX_HP : locale.TOOLTIP_MAX_HP,
na
1 : Max HP,
i wtedy wszyscy będą szczęśliwi

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

 

Jak Wam tak bardzo zależy na tym co napisał Terenzo to radzę całkiem zmienić słownik z

item.APPLY_MAX_HP : locale.TOOLTIP_MAX_HP,
na
1 : Max HP,
i wtedy wszyscy będą szczęśliwi

 

aha dzięki łap +

Opublikowano

Właśnie jest kochaniutki :D Tylko że to nie jest w plikach a w kliencie, wejdź sobie na cliensidzie i zmieniaj bony w kolcach np.

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

ale na moich plikach nei ma takiego błędu (?) oO

Jest w cliencie , o ile dobrze sobie przypominam to rowniez w ktoryms dzwonku jest tez.

sygnatura.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...