Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Porada] Koniec pytań typu "Jakie dodatki do Famasa"


Ahmedcreep

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawię tutaj jakie dodatki powinny być w danej broni, aby wyciągnąć z niej ostatnie poty. Przedstawię na razie te lepsze bronie, a później do każdej innej.



Szturmowiec:



FAMAS, STG77AUG - Lufa Predator/Precyzyjna, Kolba Nemesis, Magazynki Viper, Celownik RedDot/M145


L85A2 - Lufa Precyzyjna/(od biedy Predator), Kolba Nemesis, Magazynki Viper, Celownik M145


AEK-971 - Lufa Predator, Kolba Taktyczna/Thunderbolt, Magazynki Viper, Celownik Mechaniczny/RedDot



Medyk:



MG36 - Lufa Precyzyjna/Predator, Kolba Stabilizująca/Thunderbolt, Magazynki Viper, Celownik dowolny, sprawdzają się wszystkie


QBB-95 - Lufa Precyzyjna/Predator, Kolba Nemesis, Magazynki Viper, Celownik dowolny, najlepszy M145


M27-IAR - Lufa Predator, Kolba Stabilizująca/Thunderbolt, Magazynki Viper/4-rzędowe, Celownik wszystkie, M145 się nie nadaje.


U medyka każda broń jest dobra, do większości dobre są dodatki jak w MG36, z wyjątkiem powyższych.



Zwiadowca:



L96A1, M95, M82, SKS, GOL, M24 - Lufa Precyzyjna, Kolba dowolna (Dla kumatych Taktyczna lub Stabilizująca.), Magazynki Viper/4-rzędowe (do M82A3 i M95 4-rzędowe), Celownik Desert, RangeAce



Mechanik:



(by aezakmi)


MP5 - lufa predator, magazynki viper, kolba stabilizująca, celownik reddot


AS-WAŁ - lufa predator, magazynki viper lub czterorzędowe, kolba thunderbolt, celownik reddot lub mechaniczny


G53 - lufa predator, magazynki viper, kolba stabilizująca, celownik reddot


UMP45 - lufa predator, magazynki viper, kolba thunderbolt, celownik reddot lub holograficzny



Jeżeli coś jest źle, to proszę mnie poprawić, poradnik będzie aktualizowany, proszę również o podpięcie, ponieważ w przeciwnym razie poradnik nie ma sensu.


Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Do snajperek powtarzalnych powinna byc lufa precyzyjna , do vss kolba stabilizujaca a do sks kolba nemezis ew. thunderbolt ;) Do MG36 mozna tez wrzucic kolbe taktyczna i magazynki pirania . Do STG77AUG mozna dac kolbe taktyczna.

Opublikowano

Brakuje m82a3. Wlasciwie nadają się tylko 4 rzedowe do m95, bo po co zawyżać dmg, skoro i tak szybko nie strzela

                           

Opublikowano

M82 to taki shit, że nie warto go nawet opisywać :D

Do m95 najlepiej te magsy co dodają ammo i chyba 1 magazynek (nie pamiętam nazwy od 4mc nie gram :P)

Kolba do snipera też nie dowolna, tylko thunder lub stabilizująca(Pzdr. dla kumatych)

436951440626370320491.png

Opublikowano

M82 to taki shit, że nie warto go nawet opisywać :D

Do m95 najlepiej te magsy co dodają ammo i chyba 1 magazynek (nie pamiętam nazwy od 4mc nie gram :P)

Kolba do snipera też nie dowolna, tylko thunder lub stabilizująca(Pzdr. dla kumatych)

Tak wiem o co chodzi z kolbą o snajpera, żeby widzieć gdzie opada pocisk, bo bez kolby lufa leci 5 metrów w górę.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Do stg77aug taktyczna a nie nemezis, ogólnie spoko tut, będzie mniej pytań p dodatki do broni.

Jesteś pewien?

Steyr z Nemesis to taki mini famas, jak umiesz grać i nie strzalesz całą serią na 100 metrów, to ubijesz wszystkich nawet na 200m.

 

Np. ja z ta dziwną bronią, nie pamiętam nazwy, ale chodzi o skróconą i osłabiona Belgijska wersję M249 SAW, mimo, że nawet wtedy jeszcze na alchemicalu pisało, ze z takimi dodatkami dystans max 150m, to ja rozwalałem gości stojąc przy TOWie na A na Omanie którzy stali na niedokończonym hotelu D.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Jesteś pewien?

Steyr z Nemesis to taki mini famas, jak umiesz grać i nie strzalesz całą serią na 100 metrów, to ubijesz wszystkich nawet na 200m.

 

Np. ja z ta dziwną bronią, nie pamiętam nazwy, ale chodzi o skróconą i osłabiona Belgijska wersję M249 SAW

To jest FN Minimi Para

 

Ej, a opłaca się kupić pakiet Harkel dla mechanika? Bo chcę kupić Funds za 24 zł i nie starczy mi na Navy. Dobre jest PP-19?

                           

Opublikowano

To jest FN Minimi Para

 

Ej, a opłaca się kupić pakiet Harkel dla mechanika? Bo chcę kupić Funds za 24 zł i nie starczy mi na Navy. Dobre jest PP-19?

Raczej nie pp-19 jest specyficzne i trudno je ogarnąć lepiej uzbierać na navy.

GRATULUJĘ CZYTAJĄC TO ZMARNOWAŁEŚ 10s ŻYCIA

Opublikowano

Na mechanika to kup sobie pakiet celnego, bo MP5 i dobre dodatki, w przyszłości, lub teraz jak możesz to też pakies z AS-WAŁ, bo dobry karabin na bliskie i najlepsze magazynki do MP5

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

To kupię tak: pakiet celnego, holograficzny i zestaw bojownika.

 

 

Panowie, a może kupić pakiet Kreftdjur na zwiadowcę? Mam Jtiger, a SKS nie będę grał. To chyba będzie lepsza decyzja niż mechanik.

                           

Opublikowano

Dokup do jtigera lufe precyzyjną, i nie potrzebujesz lepszej snajperki, a holograficznego nie kupuj, na mechaniku mechaniczny jest spoko.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Jak nie masz pistoletu na zwiadowcy to kup MP-443 elite lub 1911 (nie pamiętam dokładnie nazwy >.<) Po co Ci pakiet inny dla pistoletu? Strata forsy :P


 

Opublikowano

A moge jeszcze grac vss. Przecież nie musze walic z bolt action.

 

Dobra, ch*j, biorę Kreftdjura. Gram na low, więc nie będę bił rangedow. A vss też można mieć niezłe wyniki. Potem zostanie mi funds na zestaw bojownika na szturma. Joł

                           

Opublikowano

O dzięki takiego czegoś szukałem może to zmniejszy spam w dziale i każdy będzie się tutaj pytał lub przeczyta lubie to leci.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

I tak każdą broń idzie opisać na kilka różnych sposobów w zależności od trybu gry, jak i dystansu :D

Jak ktoś do snipera ma jakieś pytania, to piszcie ^^

436951440626370320491.png

Opublikowano

A i tak wole grać deagle niż vss :)

Co z tego, ze musi przeładować przy wyjęciu. Taki koleś z rexem, to może mi zabrać pół hp. Deagle np. można rozwalic 4 wrogów na magazynku. Bo przydaje się, gdy vss nie ma ammo. Co nie zmienia faktu, że ze strzelba nie wygra.

                           

Opublikowano

Wszyscy się pytają - jakie ustawienia, jaki set? A ja się pytam - po ch*j kombinować z setami jak gra się za darmo? Ja przynajmniej gram za darmo i nigdy nie kupiłem NIC do setu tylko biorę to, co dostanę z Daily Draw ;)

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.0GHz x2 | GPU: Gigabyte Radeon HD 7790 | RAM: 4GB DDR3


lamborginiaventadorsyg1.png


Lamborghini Aventador

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...