Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Duch Sury i Wojownika - znikaja! DAJE DUZO LAJKOW!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, ostatnio dodalem na swoj serwer Ducha Sury i Ducha Wojownika, wszystko ladnie pieknie(pliki brane z klienta Metin2.pl [npc, npc2, monster, monster2, season1/2/3_eu] ) gra i huczy, jednak pojawil sie jeden problem, gdy zaloguje sie do gry i je przywolam to wszystko jest ok ale po relogu te npc pojawiaja sie na chwile i po chwili znikaja(jakos 1 sekunda), zmienialem juz season3_eu na te z innych serwerow(jest takie same) ale nic nie dalo, wpisy i all mam git. please help mee! place w tygodniowym limicie lajkow i 5* na profilu.

 

ss po relogu i odczekaniu 1 sekundy ; http://scr.hu/183v/sdqr9

ss po relogu i od razu zrobieniu ss ( on juz przed moim relogiem byl przywolany ) ; http://scr.hu/183v/dvkhu

 

prosze o pomoc !!!! duzo lajkow daje!

Opublikowano

to się nie wylogowywuj :D

żartuje wydaje mi się że dałeś go jako mounta bo one własnie po chwili znikają jak je przywołasz komendą

skopiuj ustawienia od np. kowala może to coś da.

Opublikowano

jak mozna dac npc jako mounta o.O

 

Ja sobie lubie na handlarce pojeździć(suchar Teodora :|)...

 

@Top

 

Syserr mógłbyś zarzucić. :x

#guwno.


Opublikowano

Ja sobie lubie na handlarce pojeździć(suchar Teodora :|)...

 

@Top

 

Syserr mógłbyś zarzucić. :x

Teodorku, późna pora wybiła. Dlaczego Ty jeszcze nie śpisz? :(

PS:Na kowalu się lepiej jeździ.

@Topic

Sugeruje, że masz złe query.

Proponuję poprawić query.

Pozdrawiam

EDIT:

Przez takie dzieciaki jak Ty już dawno spadło.

Idź się ucz, bo w 2 kl nie dasz sb rady :(

EDIT:

Ja nie muszę próbować, ja już jestem fajny :*

 

Opublikowano

Teodorku, późna pora wybiła. Dlaczego Ty jeszcze nie śpisz? :(

PS:Na kowalu się lepiej jeździ.

@Topic

Sugeruje, że masz złe query.

Proponuję poprawić query.

Pozdrawiam

 

Random mnie tyra. :| - poziom mpc spada z dnia na dzień.

 

@Top

 

Dawaj ten syserr, wątpię, że to query. :|

 

@Edit

 

Teodorku, późna pora wybiła. Dlaczego Ty jeszcze nie śpisz? [] 

 

Próbowałeś być fajny, ale to chyba nie wypał.

 

Ja nie muszę próbować, ja już jestem fajny :*

 

Chciałeś zabłysnąć, ale zbytnio nie masz czym(czyt. głupota)

Co do samego ciebie, to nie zaczniesz mnie zaraz wyzywać od dziewczynki? Bo wnioskując po Twoim zachowaniu to jest bardzo możliwe. :|

Widać, że brakuje ci doboru słów, dlatego ciągle edytujesz post.

Daruj sobie, kto traciłby na Ciebie czas?

#guwno.


Opublikowano

sprawdzalem i.. podmienilem ducha za handlarke - nadal znika, w syserr nic nie ma.

 

@up bralem je od goscia ktoremu wszystko dziala.

 

sprawdzalem i.. podmienilem ducha za handlarke - nadal znika, w syserr nic nie ma.

 

@up - skoro raz laduje dobrze a potem zle?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...