Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival-Frakcje 50 Slotów [OtherDrops][Nowe Komendy][EXP X30][CREEPEROWNIA]Gildia Za Itemy


kusiu1999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg RefreshCraft

Info.png

strzalka.gifTYP: Survival+Gildie

strzalka.gifSloty: 50

strzalka.gifIP: s54.mineserv.eu:9173

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzÄta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Admin.png
[Wlasciciel]KusiuXD [HeadAdmin]Owoc <--Można także sprawdzić za pomocą /Administracja

pluginy.png
Doskonale dobrane,pod tego typu serwer:)

InfoDOt.png

Rekrutacja na Adminow (Op) Otwarta,Wymaganie skype,ts3,14 lat+,Składka Podania Pod Tematem:)

Na,serwerze jest wgrany OtherDrops,tzw.Rudy z stone,oprucz tego wylatuje także z stone exp,lecz jest on niewielki.

Z stone wylatują nam takie surowce jak : Kox jablka:bloki diaxow,zelaza,zlota,:zelazo,zloto,Perłe,proch,tnt.

Oprucz tego z netherracku znajdziemy brodawkę.Dropy oraz % na ich znalezienie znajdziemy pod komendą /drop oraz /drop2

Żeby załozyć gildie potrzebujemy 16 zelaza,zlota,diamentow.

Zeby dostać początkowe itemy /kit gracz

Rangi Platne.

Na serwerze znajdują sie 3 typy rang platnych :Vip,Svip,Evip --Ich wlasciwosci oraz kity znajdziemy pod komendą /Vip

/SuperVip /ExtraVip Oraz ranga,bez płatna "Gracz" /Gracz

Na,spawnie znajdują sie spawnery świnek i krówek(exp z nich to 30x,tak jak z innych potworow) Umieszczonę są po to żeby gracz nie umarł z głodu.Oprucz tego jest "Creeperownia" jest to łatwy sposób na proch, Co jeszcze?

Jest jeszcze pomieszczenie,z villagersami :D Punkt,wymiany Szmaragdy za :?

Proszę tutaj,parę ss :)

Nawet po chwili kopania,na jednym z ss zobaczymy profesionalny drop :)

Opublikowano

Serwer niema 50s tak naprawdę ma 5. Chcialm wejsc na serwer jets 5/50 i pisze , że Serwer jest PELNY !

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...