Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| NeverCraft | [1.6.2] | Unikat | Survival+Frakcje | Wilkołaki | System Petów | SG | Czeste Eventy | Nowe Craftingi | SERWER FUN | 20s | Wojny Konne |


chomik1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NEVERcraft

mwt.png

Adres IP: mc.nevercraft.pl:49114

Typ: Survival+Frakcje

Sloty: 20

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Nether: Tak

Drop Surowców z: rudy!

Exp ze Stone: TAK!

End: Tak


PvP: Poza Spawnem.

h07.png

spawn.png

pety.png

zycie.png

sg.png

wilkolaki.png


y28.png



Event OX - Co Sobotę o Godzinie 19-21
Zuo Bossów - Co Niedziele o Godzinie 15-17
Zabij Admina - Codziennie (godzina nie ustalona)



Informacje na temat Eventów



Event OX - Administrator zadaje pytanie, gracze mają do wyboru O - prawda, lub X - fałsz.


Ten kto trafi dobrze zostaje na arenie ten kto źle - wraca na spawna : )



Zuo Bossów - Na arenie zostają zespawnione bossy i różne potwory.


Są Również na nich tzw. "Kampy" (Miejsca do kampienia), w których możecie się schować.


Osoba która jako ostatnia przezyje lub sojusz otrzymuje DOWOLNĄ nagrode z GameMode.


Oczywiście bez przesad. Można wziąść tylko 1 rzecz.



Zabij Admina - Na spawnie zostaje włączone PvP, każdy gracz musi wcześniej przygotować sobie itemy do zabawy.


Gra polega na tym, że główny administrator, w tym przypadku - xPolishMe, jest Rabusiem,


który ucieka przed Łowcami. Zadaniem Graczy jest zabicie xPolishMe i zgarnięcie łupu po czym oddanie go


w ręce drugiego administratora, w tym przypadku - LolSiemanko lub Linkin47.


MACIE NA TO 15 MINUT! ;)







9m5.png



[Wlasciciel] xPolishMe
[Adm] LolSiemanko
[Adm] Linkin47






zapraszamy.png

Opublikowano

NIE WBIJAJCIE TUTAJ SZKODA CZASU , ADMIN TO DZIECIAK KTÓRY TEPA SIĘ DO LUDZI I ZABIJA PO CZYM BANUJE! STRATA CZASU

 

Podaj mi nick tego "admina"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...