Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][1.4.7][Surv][FB][Mody] eXtreme Gamers[Oficjalna Reklama!]


stasio889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


logo.png


informacje.png


strzalka.gifTYP: Survival/Mody/Cuboidy


strzalka.gifSloty: 30


strzalka.gifIP: 37.59.5.226:23004


strzalka.gifTeamSpeak: 213.189.53.151


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifWhiteList: Nie


administracja.png


strzalka.gifWłaściciel: Pumba, Vizi


strzalka.gifAdministrator/ Mod: Vodka



modyfikacje.png


strzalka.gifIndustrialCraft
strzalka.gifBuildCraft


strzalka.gifRailCraft


strzalka.gifRedPower
strzalka.gifThaumCraft 3 - Usunięty


strzalka.gifThaumicBees - Usunięty
strzalka.gifForestry


strzalka.gif Liquid XP


strzalka.gifSoul Shards


strzalka.gif Applied Energetics
graphics-new-buttons-641442.gif Equivalent Exchange 3
graphics-new-buttons-641442.gif Wireless Redstone (Addons, Core, Plugins)


strzalka.gifExtraBees
graphics-new-buttons-641442.gif ExtraBiomesXXL


strzalka.gifIron Chest


strzalka.gifAdvanced Machines


strzalka.gifAdvanced Solar PaneL


strzalka.gifCompact Solars


strzalka.gifzGraviSuite


strzalka.gifLogistic Pipes


strzalka.gifNuclear Control


strzalka.gifThermal Expansion

oraz inne


paczka.png


PACZKA 05.07.2013:


strzalka.gifMirror 1: http://www8.zippysha...35523/file.html


strzalka.gifMirror 2: http://hostuje.net/f...113fbf8ac488c12


strzalka.gifMirror 3: http://catshare.net/s1g8gGCkLF5fIKEv


SKAN: https://www.virustot...sis/1370449718/











 

Opublikowano

@up

W ee3 jest odblokowane Minium Shard to wszystko, co jest z tego moda możliwe :). Rozgrywka dzięki temu nabiera sensu, nie przejdziesz "takiego serwera" w 1 dzień. Sam wiem coś o tym (Nie jestem z administracji).

Opublikowano

@up

Bo jest małe zainteresowanie serverem, nie wiem czemu. Na serverze 0 lagów i jeszcze mili gracze :P Z kulturą tak średnio :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...