Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która Karta HD 4850 jest najlepsza? do 200zł.


WhiteNinjaEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dużo wydajniejsza jest 4870 np. ta: http://tablica.pl/oferta/his-radeon-hd4870-0-5gb-ddr5-256-bit-ID31APt.html#6c806ac19f

 

Podaj model zasilacza, żeby mieć pewność, że nie spalisz podzespołów.

o zasilacz nie mam się co martwić Corsair VX450W napewno nic nie spali ;) a wiem że 4870 jest wydajniejsza lecz nie dysponuję większymi pieniędzmi ponieważ nie mam warunków ani możliwości zarobienia (15 lat ;//)

Opublikowano

No to zasilacz do 4870 nie wystarczy, więc poszukam jakiegoś dobrego 4850.

 

Ta jest dość ciekawa: http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd-4850-1gb-multi-core-silent-box-i3396341975.html , tylko nie wiem czy masz dobrze chłodzoną obudowę jak na pasywne chłodzenie GPU, miał bys jakby co jakiś wolny 1 wentylator, który mógłby dmuchać na tę GPU?

 

Ewentualnie możesz licytować tę: http://allegro.pl/vtx-radeon-hd4850-1gb-ddr5-256bit-hdmi-bcm-wroclaw-i3374320872.html

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

No to zasilacz do 4870 nie wystarczy, więc poszukam jakiegoś dobrego 4850.

 

Ta jest dość ciekawa: http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd-4850-1gb-multi-core-silent-box-i3396341975.html , tylko nie wiem czy masz dobrze chłodzoną obudowę jak na pasywne chłodzenie GPU, miał bys jakby co jakiś wolny 1 wentylator, który mógłby dmuchać na tę GPU?

Radeon HD 4870 pobiera max. 157W.

tu jest kalkulator pobieranej mocy przez komputer:

http://www.enermax.outervision.com/index.jsp

 

Wentylatorów Mam w domu bardzo dużo a nie jest problemem dla mnie domontować taki wentylatorek Ogólnie Komputer mam dobrze chłodony

Opublikowano

Nie patrz na kalkulatory itp. Ta karta 4870 wymaga minimum 500w zasilacza, pod obciążeniem pobiera więcej prądu niż bez, a kalkulatory podają właśnie bez.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

ehh... zastanawiam sie...

 

Nie patrz na kalkulatory itp. Ta karta 4870 wymaga minimum 500w zasilacza, pod obciążeniem pobiera więcej prądu niż bez, a kalkulatory podają właśnie bez.

jak patrzę sobie np. na BenchIt.com i sprawdzam te karty i widzę pomiędzy 4850 a 4870 różnicę 20-30 fps w grach to mnie to rozwala..

 

co byś poradził? 4870 czy 4850? .. ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...