Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]JAK KORZYSTAĆ NARAZ Z PARU CHEAT CLIENTÓW na Minecraft 1.6,1.6.2 Itd.


Quarez211

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<UWAGA TO DZIAŁA TYLKO NA PODROBIONYM MINECRAFT LAUNCHER! TO NIE DZIAŁA NA MAGIC LAUNCHER>

Witam. Dziś wam pokaże jak korzystać z paru cheat clientów NARAZ. Chodzi o to że przed włączeniem MC (Minecrafta) Można sobie PRZEŁĄCZYĆ Client Hacka.

1. Ściągamy jakiś Clien Hack np GamerHax.

2. Jak już mamy to KOPIUJEMY folder (W naszym przypadku będzie to GamerHax) -UWAGA! NIE WKLEJAĆ ZAWARTOŚCI FOLDERA TYLKO CAŁY FOLDER- (FOLDER NIE PACZKA ZIP)

 

3.Jak skopiowaliśmy Wchodzimy do "Uruchom..." Wpisujemy "%appdata%"-->.minecraft-->version i tam wklejamy folder.

4.Żeby wkleić do folderu inny Hack client (dajmy np Rubix) Robimy to co powyżej tylko że Kopiujemy folder Rubix.

5.Włączamy Minecraft Launcher, I w górnym prawym rogu mamy "Edit Profile" klikamy w to, następnie w czwartej linijce jest
"Use Version" wchodzimy w to i w naszym przypadku mamy:
release 1.5.2
release 1.6.1

release 1.6.2
release GamerHax

release Rubix

6. Wybieramy np Gamerhax i włączamy Minecrafta , a jak chcemy ten drugi to wyłączamy MC, włączamy launcher bierzemy Rubix i wchodzimy w MC i działa

 

Pozdrawiam

Quares : )

Opublikowano

Większość osób o tym wie, ale może komuś się przyda. ;)
Zmień ten kolorki troszkę, oddziel punkty od reszty, będzie się lepiej czytało. ;-)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Większość osób o tym wie, ale może komuś się przyda. ;)

Zmień ten kolorki troszkę, oddziel punkty od reszty, będzie się lepiej czytało. ;-)

Już trochę podmieniłem : )

Opublikowano

Podejrzewam ze wiekszosc osob ktore juz wgrywaly mody na tym nowym launcherze to wiedza , ale nie wszyscy to robia i nie wszyscy wiedzieli .

Dam ci tego lajka ; )

Opublikowano

Aż skorzystam Ci powiem. Nie interesuję się zbyt modami i nie używałem tego launchera często.

Może większość o tym wie, ale jak ktoś ma serwer na 1.5.2 i nie korzysta na razie z 1.6.2, to może nie wiedzieć. ;)

343731479829004887779.png

Opublikowano

Link do launchera.

 

Link do launchera

To nie jest żaden specjalny launcher.

Jest to launcher od Mojang, żaden autorski itd. ;)

Możesz go pobrać z minecraft.net

343731479829004887779.png

Opublikowano

Tak na prawdę wystarczy zmienić jeden plik w VERSIONS -,-'

 

ZAPRASZAM NA SERWER SURVIVAL + FREEBUILD!

NON-PREMIUM, NON-HAMACHI!

IP: 5.9.69.84:17798

Napiszesz/ dasz linka jak? będe wdzięczny : )

 

@ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...