Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Aktualny Kamer Mod lub unpacer na Ravie!


Rezydent.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemasz, potrzebuje aktualnego Kamer moda ( chyba wczoraj zmienili znowu porty i nie loguje ) oraz jakiegoś unpacera

 

jak ktos ma niech podesle, dam lajki czy co tam chce

Zrób mi Sygnature! :)


Jeżeli chcesz bym mógł Ci dalej pomóc w danym temacie, po prostu zacytuj mój post!


Opublikowano

 

 

sprawdzałem i nie dziala ten 1 link słonce ;) sprawdzaj za nim cos dasz, a ten od kamera zaden unpacer nie dziala a przynajmniej nie na standardowym xtea

Zrób mi Sygnature! :)


Jeżeli chcesz bym mógł Ci dalej pomóc w danym temacie, po prostu zacytuj mój post!


Opublikowano

sprawdzałem i nie dziala ten 1 link słonce ;) sprawdzaj za nim cos dasz, a ten od kamera zaden unpacer nie dziala a przynajmniej nie na standardowym xtea

Popsułeś coś, zrób wszystko od początku.

Te serwer info jest cały czas aktualne...

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

sprawdzałem i nie dziala ten 1 link słonce ;) sprawdzaj za nim cos dasz, a ten od kamera zaden unpacer nie dziala a przynajmniej nie na standardowym xtea

 

btw. tut ravia na kamermodzie działa i nie pierdol, bo ciagle nakurwiam i gadałem z autorem tematu...

 

a co do ravii to działa unpacker inferno, tylko nie potrafisz go zrobić, ale jak taki cwany jesteś to sobie poradź już sam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...