Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Dla początkujących graczy League Of Legends


Dhel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym na początku zaznaczyć że poradnik jest autorstwa mojego , czyli Dhel.

1. Należy zapoznać się z liniami :

http://4.bp.blogspot.com/-MCfJWFpqqVY/UUriqPQ9OnI/AAAAAAAAAB8/3qBmm2YxkbM/s1600/opis+Summoner

 

2. Cały opis gry

Na topie gra się postaciami bardziej walczące w zwarciu (z bliska) ale zaleca się gre solo top ( Sam na lini ) wtedy najlepiej wybrać postać która się do tego nadaje np. Vladimir , kha zix itd. Chodzi o to aby postać miała jak najlepszą możliwość pozostania jak najdłużej na lini czyli leczenie się z skilli ( umiejętności ).
Zaś drugi gracz idzie na Dżunglę ( Jungle ) lecz na pierwszym poziomie nie da rady jej wykonać sam więc trzeba mu pomóc , na końcu zostawić mu aby on dobił
Dla junglera polecam kupowanie na start : Maczety oraz 5 potionek na regeneracje życia. A dla standardowego gracza co mu odpowiada ja proponuję : buty 4 potki , Tarcza Dorana (Dla postaci Tank ) 2 potki , Miecz dorana (Dla ADC) , Pierścień dorana oraz 2 potki (Dla AP) , Dla supporta najlepiej zacząć z kilkoma wardami (Totemem widzenia ) oraz z mana regen (Regeneracja many ) . Teraz opiszę kolejną linie która jest Mid , grają tam postacie które nie za bardzo
poradzą sobie na innych liniach. Oraz potrzebują farmę i jak najszybszy awans umiejętności . Najlepiej sprawują się tam postacie takie jak : Fizz , Gragas ,Karthus ,Anivia itd. Kolejną linią jest bot to już bardziej skomplikowana linia polegająca na Last Hitowaniu ( Dobijaniu minionów na końcówce HP ) oraz dobry focus (bicie odpowiedniego gracza czyli ADC) zaleca się tam zachować ostrożność na junglera ale to opisze za chwile . Na Lini gra się Support oraz ADC.
Teraz opisze junglera : Standardowy jungler zaczyna od Blue Golems lecz niektórzy bohaterowie nie potrzebują tego Buffa i zaczynają od reda , postacie które nie mają many. Rolą junglera jest Gankowanie (czyli pomaganie na innych liniach lecz zaatakowanie gracza z zaskoczenia ) potem pomaganie robienia jungli.

 

Teraz jeżeli chodzi o samo konto runy najlepiej składać od 20 Lv ( 3 krąg ) Moim zdaniem runy składamy mieszając Pancerz , Odporność na magie , Przebicie pancerze (Dla Klas AD) Przebicie Odporności (Dla Klas AP) AP Albo AD Zależy na jaką klase.

Co do sklepu : Jest 6 cen : 7800 , 6300 , 4800 , 3150 , 1350 , 450 warto zauważyć że co jakiś czas cena bohaterów spada np kosztowała 7800 teraz jest po 6300.

W grze możemy zakupić także za RP (Riot Points) takie rzeczy jak : Postacie , Skórki , Pakiety oraz inne. Warto zauważyć że co 3 dni jest promocja na postacie oraz skiny (skórki).

To tyle wszelkie pytania zadawać w komentarzach mam nadzieje że się przyda. Pozdrawiam i życzę miłej gry.

Opublikowano

Szczerze nie ma tu nic co byloby tak naprawde godne polecenia nowym graczom. Mam kilku kumpli ktorzy dopiero zaczynaja i nie polecilbym tego tuta gdyz czytajac go nie wyciagneliby zadnych istotnych informacji.

Opublikowano

podałeś linie i jak grać na topie Wow

a reszta to do postaci jak zrobić

sorki ale tutek jest słaby

i chaotycznie napisany

xih3gEBG.png

Opublikowano

Jak ja zaczynałem, to szukałem takich informacji. Dla kogoś naprawdę nowego, z 5 lvlem to bardzo przydatne

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Podałeś mało istotnych info (np. linie to wyjaśniają na Battle Treningu).

A skąd newbie ma wiedzieć co to ADC, AP ?

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Syf, podałeś np tarcza dorana dla tanka, miecz dorana dla adc. No i co z tego ma taki newbie wywnioskować? Jak on nie wie kto jest ADC, APC, itd..

lucyfergif.gif

Opublikowano

Nie przejrzyscie to wyglada.

 

Tak apropo to ja nie polecal bym na poczatkowych lev jungle. To jest dobre jak ktos juz ogarnia. Na poczatku lepiej isc 2-1-2 poniewaz jesli na gorze bedzie gral jakis "swierzak 1 vs 2 nie ma szans na wygrana a koles w jungli bedzie padac.

u1lc.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ja wiem, z tego tuta ktoś kto pierwszy raz odpala lola coś się dowie co nieco a resztę kumple pomogą ogarnąć tak jak było w moim przypadku ;p

"Like nie Kosztuje.... A cieszy innych"

Ps. Prosze Administracje o zdjecie paru %. Z Gory bardzo dziekuje :)

Opublikowano

Słaby ten TuT. Wgl nie przejrzysty, zbyt dużo do tematu nie wnosi. 1/10

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Słabizna. Nie da się czytać bo oczy bolą. Nie wiem czy komuś by się to przydało. Na małych lvl adc mogą iść na topa, nikt nie gra soloq ani jungli... Z czasem każdy zaczyna ogarniać, kim na jaką linie iść.

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...