Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temat dyskusja ! Co Ci się najbardziej podoba/co nie na MPCForum ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co mi się podoba ? :

 

To, że jest dużo ludzi, że zawsze można uzyskać pomoc.

 


Co mi się nie podoba ? :

 

Ignorancja administracji... (własne doświadczenie) ;p

 

 

@GAMUS 18k post u mnie w temacie ! FEJM <3

Opublikowano

Podoba mi się klimat bo codziennie jakaś beka jest.

Co mi się nie podoba? To że pewne osoby z administracji pracują dla własnego dobra, większość wie o kogo chodzi.

Opublikowano

Co mi się nie podoba ? Driver error, a poza tym jest ok. Podoba mi się to, że jest tutaj sporo użytkowników z takim samym hobby jak ja :D I zawsze można o czymś pogadać.

A no i nie lubię takiego gówna, że ktoś ma tutaj kogoś wysoko postawionego i myśli, że jest bonzo. Plecaki jebane :) 0 ułatwień powinno być, a nie ! Równo uprawnienie kurwa.

1373794396-U336505.png

Opublikowano

nie podoba mi się część administracji oraz gm'ów.

Opublikowano

Nie podoba mi się to,że niektóre osoby stoją ponad regulaminem.Za zrobienie czegoś,nie otrzymują żadnej kary,podczas gdy zwykły user,dostałby za to procenty,lub bana.

Opublikowano

Podoba mi się klimat tutaj, dlatego siedzę na forum już 5 lat

Nie podoba mi się: A tu nie mam nic do zarzucenia bo ja mam beke z tego czego inni napisali że nie lubią :D

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Nie podoba się? Zawsze możecie forum zmienić :P

 

Bez spin Xanter, to jest dyskusja czystozamiarowa ;)

Opublikowano

Podoba mi się wszechstronność wątków, zainteresowań i tematów na tym forum, we wszystkim właściwie można znaleść pomoc, opinię itp.

Nie podoba mi się natomiast że za byle gówno można dostać warna, bo moderatorzy nabijają sonie statystyki kto najlepiej moderuje ... ;D

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Podoba mi się:

 

- dużo ludzi odwiedzających forum

- dużo działów (fajnie jak by był specjalny poddział na starsze gry, które niezbyt są popularne..)

- beka z dzieci które próbują tu zabłysnąć :D

 

Nie podoba mi sie:

 

- Driver error ;)

- "Polub nas na facebooku!"

- Czasem długo strona się ładuje.

- Administracja i ich sposoby na rozwiązywanie problemów

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...