Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co według was powinno być w minecrafcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem rozpocząć dyskusje (nudno :D) na temat co byście chcieli w mc pod względem technicznym, jakieś klocki :3 itp. Zapraszam do dyskusji.

 

Moje zdanie: Jak dlamnie przede wszystkim opytmilizacja tego pikselowatego gofna w które gramy, a tak to zawsze chciałem, żeby były w mc buże piaskowe :)

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Nowicjusz
Opublikowano

Do mc wiele rzeczy chciałbym aby bylo :)

 

Rasy

Samochody

helikoptery

Ładny laucher

Optymalizacja

JEDEN OGROMNY SERWER MULTIPLAYER osobny dla PL/EN

S413yXI.png



Kliknięcie + nic nie kosztuje a jak wiele daje.


Opublikowano

Najlepiej jakby to nie było pisane w Javie, bo Java zżera strasznie zasoby.

Lepsza grafika, dużo lepsza! Mniej kwadratowe rzeczy itp.

I byłoby okej :)

Opublikowano

Taka ciekawostka kiedyś minecraft ( na samych początkach wersja 0.11 classic) nie był kwadratowy :)

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

Aby usuneli te wszystkie nowe rzeczy te hoppery itp. rzeby minecraft był przynajmiej troche podobny do reala

Opublikowano

chciał bym aby dodali jak i są konie to żeby można też oswoić smoka .. zjebiś**** by było mieć wieszchowca smoka .. :D

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Znawca
Opublikowano

Ja bym chciał tylko jedno: Żeby zwiększyli rozdzielczość skinów.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Helikoptery , przywrocenie mozliwosci przesuwania gracza.

 

O, to się bardzo przyda! Popieram!

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Robienie dzieci ! + erotyczne zabawki :$

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

Najlepiej jakby to nie było pisane w Javie, bo Java zżera strasznie zasoby.

Lepsza grafika, dużo lepsza! Mniej kwadratowe rzeczy itp.

I byłoby okej :)

AYFKM? xD Java wcale nie żżera "strasznych zasobów" xD. Lepsza grafika? Może jeszcze koła do tego? xD Crysisa chcesz czy mc?

 

Poza tym zły dział itd, ale powiem co bym chciał - Modyfikujące pluginy. Coś co pozwalałoby pisać plugino-mody. Bez pobierania klienta, grać na modifykowanym serwerze. Pobierałoby wszystko w trakcie gry. Oczywście pytałoby się czy tamto pobrać, czy to pobrać oraz mocno ograniczone tego możliwości, aby wirusa nie wpuścić. Ale generalnie chodzi o możliowść dodawania nowych textur oraz bloków.

708121422388637873334.png

Opublikowano

Wiecej Podstawowych bloków , + Możliwość na Multiplayer zrobienia z dziewczyną własnego dziecka ;) wiecej animacji , możliwość nauki sztuki walki np (no wlasnie bo w chinach to od setek lat maja tracydcje typu kung fu czy karate )

1375732994-U592769.png I Love Bao Bao + Miyoshi Jest Słodka ! :>

___________________________|______________________________|

Opublikowano

Ja bym chciał by dodali statki . Np. Budujesz statek duży kładziesz na nim gdzieś silnik i łączysz z kierownicą ;) To by była zabawa od razu bym serwer stworzył.

xD

Opublikowano

- poprawić hoppery, tzn. przerobić je na jakieś transportowe rury...

- trochę więcej rodzajów broni/zbroi

- więcej mobów

- możliwości edytowania płyt i wgrywania swojej muzyki

- edytor obrazków...

 

no i trochę podkręcenia gry...

"SECOND LIFE"

IP: 46.29.21.141:5002

www.2nd-life.pl

Opublikowano

Najlepiej, jakby wyszedła nowa modyfikacja, związana z maszynami budowlanymi. Minecraft przeważnie polega na budowaniu, a do tego przydały by się różnego typu dźwigi itp. ;)

534721413388468938793.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...