Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][200S][Survival+Frakcje][Drop ze stone][Dedyk][Profesjonalna Administracja][Konto VIP, SVIP, HEROES][Strona WWW][Autorski plugin na Gildie]


HarloxU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png
Serdecznie zapraszam na serwer do gry minecraft. Jest to serwer survival z elementami FB, na którym można robić wiele ciekawych rzeczy. Mnóstwo warpów sprawia, że gra jest bardzo przyjemna, a administracja projektu usprawnia rozgrywkę.
Adres
strony to www.minecraftpolska.pl.
Posiadamy sprawny serwer Team Speak do szybkiego kontaktowania się z
administracją. Aktualnie serwer minecraft chodzi na najnowszej wersji
(czyt. 1.6.2). Posiadamy bardzo mocnego dedyka, który utrzyma sporą
ilość graczy!
Na co jeszcze czekasz?! Wchodź na forum, zarejestruj się i do gry! Cały świat minecraft czeka na Ciebie!


strzalka.gifWersja: 1.6.2
strzalka.gifTyp serwera: Survival.
strzalka.gifSloty: 200.
strzalka.gifIP: s1.minecraftpolska.pl
strzalka.gifMoby: Tak.
strzalka.gifPVP: Włączone poza spawnem.
strzalka.gifNon-Premium.
strzalka.gifWhite Lista: Wyłączona.
strzalka.gifPodania na moderatorów: Otwarte!

=======================================================

Aktualnie na serwerze są robione pluginy autorskie.
Chcemy aby gra była przyjemniejsza i inna dzięki naszej Ekipie.
Serwer jest
od graczy dla graczy, chcemy aby gra była jak najbardziej przyjemna dla
was jak i dla nas, serwer stał długo, oraz byście spędzili mile chwile
oraz mieli niesamowite wspomnienia! [:)] .

=======================================================
Jest dobrany nowy system gildii, dzięki któremu płacimy za jej założenie.
Serwer stworzyła grupa profesjonalistów.
Dopracowane pluginy sprawiają, że gra jest przyjemiejsza.
Zabawa gwarantowana!
Posiadamy plugin dodający drop z kamienia /drop !
=======================================================
Pluginy na serwerze są dopracowane aby gra była przyjemniejsza!
=======================================================
Na serwerze aby założyć gildię potrzeba takich itemków jak:
16 Diamentów,
16 Sztabek złota,
16 Książek,
16 Slimeballi,
16 Enderpereł.
=======================================================
xxx
Jeśli zauważysz błędy na serwerze pisz do Administracji na forum: www.minecraftpolska.pl!
xxx
=======================================================



Ekipa serwera jest starannie dobrana, tak aby gracz czuł się dobrze na forum jak i serwerze.
Założyciel: kikugi
Head Administrator: Krabek515
Administrator: Cierni
Administrator: VipersS
Administrator: Zinox15
Moderator: JoJohn
Moderator: harlox555



Zapraszamy!

TO JEST OFICIALNA REKLAMA SERWERA, INNE PROSZE USUNAC, DZIEKUJE.

Opublikowano

Już macie po tej publikacji :] Poczekajcie chwile !

 

A SERWERA NIE POLECAM , DOSTAŁEM BANA ZA TO ZE WESZLEM NA KONIA ADMINA -.-

 

Kid team.

1e448722.png

Opublikowano

omg jak autorski plugin na gildie przecież to jest zwykłe favtions + peyitemsforguild wszystko można ściągnąć z neta....

Widać że Administracja próbuje kłamstwami przekonać graczy do gry na serwerze....

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

@UP zgadzam sie z tobą. To ma byc autorski plugin? Weźcie nie rozmieszajcie graczy... Prezentacja ładna, ale administracja kłamie. Nie polecam!

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Plugin jest autorski :) Czy w zwykłym "factions" jest opcja automatycznego cuboida ? ... Noo, nie ma :) Zobaczcie, że nie ma tam PayInItemsForGuild :)

Opublikowano

No tak... Jeden gracz który złamał regulamin i już się plujesz, że kid team tak ? Nie był to nikt z administracji :)



@ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...