Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF] Jak usunąć cienie w BF Play4Free?


Ravgor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć w tym Mini-Poradniku pokaże wam jak usunąć cienie z Battlefield Play4Free Zapraszam.



1.Tak samo jak w poprzednim poradniku wchodzimy w : Start>>Moje Dokumenty>>Battlefield Play4Free.


2.W folderze musi być plik "General.con" otwieramy go najlepiej notatnikiem


3.Zjeżdżamy na dół i od nowej linijki dodajemy taki wyraz : renderer.drawshadows 0


4.Wychodzimy klikamy X na górze i wyskoczy nam komunikat czy zapisać i klikamy zapisz jeżeli nam się nie pokaże wtedy na górze : Plik>>Zapisz Jako.



Mini-Poradnik By Ravgor.


Pozdrawiam


1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

Wiem wiem ale po cholere usuówać te cienie.... to mnie zadziwiło, moze pousówamy budynki ??? :)

 

Dla lepszej wydajności (jak ktoś ma komputer sprzed 10 lat - tak jak ja)

 

Dzięki wielkie za poradnik ;) Ale pytanie - skąd wziąłeś nazwę zmiennej odpowiadającej za shadery?

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.0GHz x2 | GPU: Gigabyte Radeon HD 7790 | RAM: 4GB DDR3


lamborginiaventadorsyg1.png


Lamborghini Aventador

Opublikowano

Dla lepszej wydajności (jak ktoś ma komputer sprzed 10 lat - tak jak ja)

 

Dzięki wielkie za poradnik ;) Ale pytanie - skąd wziąłeś nazwę zmiennej odpowiadającej za shadery?

Jak ktos ma komputer sprzed 10 lat tak jak Ty, to gra na very low.

Jungle - Lee Sin

Solo top - Tryndamere

Mid - Fizz

ADC - Blue Build Sivir

Support - Blitzcrank/Janna

Opublikowano

Jak ktos ma komputer sprzed 10 lat tak jak Ty, to gra na very low.

 

sorry, ale gram na very low i to nie wystarcza..

poniżej 7 fps na Basra i Karkand

CPU: Intel Pentium G2030 @ 3.0GHz x2 | GPU: Gigabyte Radeon HD 7790 | RAM: 4GB DDR3


lamborginiaventadorsyg1.png


Lamborghini Aventador

Opublikowano

sorry, ale gram na very low i to nie wystarcza..

poniżej 7 fps na Basra i Karkand

 

Ach tak, a może mnie oświecisz, od kiedy na pieprzonym Very Low masz pieprzone cienie?!

Sory, ale widzę że przez te 3 tygodnie strasznie się szerzył spam i herezje, trzeba z tym skończyć.

YGsMv3q.jpg
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzięki ziomek, cienie mi nie są do niczego potrzebne, a przez nie mam tylko taki dziwny błąd że gdy strzelam koleś robi się cały biały i fpsy spadają. A teraz już będzie luz ^-^. Dzięki jeszcze raz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...