Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] s3y vs ktoś kto ma jaja by mnie zjeść


s3y

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

1357920162-U286162.png





Wyzywający: s3y
Wyzwany: jak w temacie
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: Decydujesz czy to zwykły diss czy jakiś temat konkretny i jeśli tak to podajesz
Notatka: Wybierz jeszcze ilość wersów, poza tym jak nie masz zamiaru mnie zniszczyć tym dissem to się po prostu nie bierz za to...
Opublikowano

Ja mogę, diss bez tematu, 16 wersów, standard. Życzę szczęścia, bo Ci się przyda.

 

 

 

 

Jak Bisz jestem bestią, Ty nie znasz się na rapie dziecko,
Twoje skille są chujowe jak darmowe reklamówki z Tesco.
Porównanie godne tego rapu, który z Polski jest najlepszy
Pisz kurwo odpowiedź, zobaczymy kto jest lepszy w wersy.
I nie pierdol mi tu o jajach, swoich najwyraźniej nie masz,
Czyli bardzo możliwe, że widok cudzych Cie podnieca.
Nigdy się nie przyznasz, tymbardziej przy swoich kolegach,
Niech czekają na list ode mnie z treścią: macie kolege geja.
Los chyba Ci nie sprzyja, bo mam dziś wene do ubliżania,
Cios poniżej pasa w Twojej sytuacji - weź idź umyj jaja.
Pewnie tego nie skumasz, mądry raczej nie jesteś chłopcze,
Follow up od Admy z pompowania - napisz kurwa jak dorośniesz.
Może zawalcze jak równy z równym, bo teraz jesteś za słaby,
Pozdrów ode mnie całą rodzine i ojczyma, który jest wikarym.
Na zakończenie powiem jeszcze, pisałem to kilkanaście minut,
Oddasz tekst w trzeci dzień, a przejebiesz do zera szczylu.

 

Co do tekstu z wikarym, to nie był pojazd na rodziców, bo ojczyma pewnie i tak nie masz, a nawet jakby to ojczymów przeważnie się nie lubi xD Tu link jakby ktoś nie wiedział o co chodzi w 12 wersie: http://www.youtube.com/watch?v=ju7XPauw6Bg. Zakozaczyłeś tam w notatce, to ja też chciałem w tym, że przyjmuję ;)

 


Opublikowano

Wiadomość od s3y który nie może wysłać jej ze swojego konta

Beka w chuj. Dobrze, że będę pisał to na bani po 18stce bo inaczej tylko
marnowałbym czas^^ Widzę, że tu poziom standard i nic szczególnego więc
pewnie tylko odbiję bo nie ma sensu coś kreować, miał być diss pożądny a
tu znowu kolejny, który składał ze słownikiem nocke tekst i pierdoli,
że pisał go 5minut...
Btw. Nie wiem z jakiego powodu myślisz, że nie
idzie tam jakiegoś wersu sumać skoro to dziecko potrafi rozszyfrować.
Nic szczególnego ale dam tekst więc izzy...

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Uczeń
Opublikowano

Kolejny, który mnie nie zna a zaczyna tak diss,

bitch please, weź ty kurwa stąd wyjdź.

Śmiech na sali, porównania do Bisza,

jaka cipa- nie słyszeli o nim a fika.

Widzę standard, pancze gimnazjalisty,

pod okiem dwie pizdy i myśli że błyszczy.

Brak ikry, skilli też kurwa nie ma,

tylko ta wena wystarcza byś był kawałkiem cienia.

Chciałeś z buta wjechać, potknąć się nie sztuka,

czego szukasz? Guza? Wiem że i tak nic nie skuma.

Patrze powoli jak rap spada na dno,

co? kto? jesteś w chuj słaby jak te pizdy białas i b.r.o^^

Look amazing, nie potrafię tak po prostu,

tak bardzo przepraszam, jesteś najlepszy #KOKSU

I szczerze jesteś do odjebania w dwóch wersach,

tylko nie ma sensu, skoro nie skumałeś wejścia...

Opublikowano

Ta wiadomość od s3y z innego konta to jakiś kurwa żart ? Masz tam napisane jakbyś nie umiał czytać, kiedy edytowałem post. 30min po przyjęciu tego, bo coś tam dopisywałem pod tekstem, a sam tekst dałem wcześniej. Więc nie pierdol mi takich głupot gościu. Po drugie co do tego wersu co Twoim zdaniem każdy wie o co chodzi to chodziło mi to, żeby było wiadomo skąd ten follow up, ale Ty pewnie nawet nie wiesz co to jest.

 

Wgl. to miał być diss, a przynamniej ja go napisałem. Ty oczywiscie odpowiedziałeś na mój tekst w jednym wersie

 

I nie pierdol o standardzie, bo wyskakujesz w rymami nie ma - cienia, dno - bro

Uczeń
Opublikowano

Nie no beka :D Nie wiem co to follow up, mój teksty to nie diss i wgl jestem chujowy :) Wszedłeś na kozaku, dostałeś kilka celnych i tyle w temacie. Mi wystarcza sama satysfakcja, że bez wysiłku to komponuje się zajebiście. Nie tłumacze się z wersów, bo jeśli ich nie kumasz to szkoda mi klawi na ciebie leszczu^^ Przynajmniej twoj tekst mnie rozbawił ze standardami cieniasów, możesz być dumny ;)

Opublikowano

Dissy jakieś takie bez pocisków lepszych :P

Pleśniawek utrzymał swój poziom, długaśne wersy, nie czuje rytmu,
Ale są porównania a to w dissach cenie, pancze, porównania i sens.

S3y, ogólnie rytm jest zajebisty, nawinąć to da się ze skillsami, wejście git i końcówka dobra.
Ogólnie lepiej się nawija (czytając to - zawsze nawijam tekst czyjś, jak go czytam)
Ale nie ma tych porównań, lepszych panczy.

Chuj wie. Wiem że modek nastawiał wam warnów, Hmm
Chce powiedzieć że rymy: "nie ma - cienia, dno - bro" ~~~ to dobre rymy ;)

Pojechaliście swoim stylem, obydwóch dobrze.


Remis.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...