Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Neverwinter] Utknąłeś gdzieś na mapie? Nie martw się.


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasem może się zdarzyć iż podczas gry, nasza postać po prostu utknie

gdzieś na teksturach i za nic w świecie nie będzie chciała się ruszyć.

Wtedy naszym ratunkiem mogą okazać się dwie komendy:

 

Pierwsza to:

/stuck - komenda przesuwa postać automatycznie w stronę, która ją

"odblokuje"

/killme - komenda zabija naszą postać, po czym zespawnimy się przy

punkcie kontrolnym (ognisku)

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Przyda się osobą takim max max zielonym :D

Fajnie by było jak byś dodał jakieś kolorki do tematu w ten segment:

 

Czasem może się zdarzyć iż podczas gry, nasza postać po prostu utknie
gdzieś na teksturach i za nic w świecie nie będzie chciała się ruszyć.
Wtedy naszym ratunkiem mogą okazać się dwie komendy:


Pierwsza to:
/stuck - komenda przesuwa postać automatycznie w stronę, która ją
"odblokuje"

/killme - komenda zabija naszą postać, po czym zespawnimy się przy
punkcie kontrolnym (ognisku)

 

 

xD Lajk

Personil_eune_38_1_logo.png


 


 

Opublikowano

Oj uwierz chciałbym, ale tak jakby nie mogę, nie mam żadnych narzędzi ani nic.. mogę tylko pisać na biało :c

Pozwolisz że skopiuje to twoje? : ]

 

No bez jaj nawet skopiować nie mogę ;/

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

[color=#ffff00][b]Czasem może się zdarzyć iż podczas gry, nasza postać po prostu utknie

gdzieś na teksturach i za nic w świecie nie będzie chciała się ruszyć.

Wtedy naszym ratunkiem mogą okazać się dwie komendy:[/b][/color]

 

Pierwsza to:

/stuck - komenda przesuwa postać automatycznie w stronę, która ją

"odblokuje"

/killme - komenda zabija naszą postać, po czym zespawnimy się przy

punkcie kontrolnym (ognisku)

Skopiu to i wklej.

Personil_eune_38_1_logo.png


 


 

Opublikowano

Właśnie mam taki problem, że nie mogę ani zmienić czcionki w poście czy tam temacie, ani nic. Mogę tylko pisać na biało, a skopiować czegoś też nie mogę kolorowego, wtf :c

 

Ktoś wie jak to naprawić?

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Właśnie mam taki problem, że nie mogę ani zmienić czcionki w poście czy tam temacie, ani nic. Mogę tylko pisać na biało, a skopiować czegoś też nie mogę kolorowego, wtf :c

 

Ktoś wie jak to naprawić?

Spróbuj zmienić przeglądarkę

Personil_eune_38_1_logo.png


 


 

Opublikowano

Tut przydatny dla zielonych

 

Autor - Musisz włączyć tryb BBcode :) Pierwsza opcja po lewej na pasku.

Opublikowano

 

Usuń przeglądarkę ze wszystkimi składnikami i zainstaluj jeszcze raz.

 

 

Niestety, nadal to samo :/

logo8.png


 


Niedługo...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Myślę że się przyda. Raz zdarzyło mi się wylecieć z mapy poza tekstury (spadałem tak chyba ze 3 min i nic) xD.

Opublikowano

Uff!! dzieki chłopie za ten tut!! nawet nie znałem tych komend!! :D

  • 2 tygodnie później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Neverwinter] Utknąłeś gdzieś na mapie? Nie martw się.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...