Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wgrywać mody. Launcher by zyczu


ddamian102

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem gdyż nie wiem jak wgrać mody do mc z launcherem by zyczu. Chodzi mi o mody których niema na liście modów w launcherze bo robię serwer na modach.

Opublikowano

Przy włączaniu mamy takie coś jak wersje i imie gracza,

Bieżemy wybieramy wersję gry np : 1.5.2 [standard mods]

bieżemy własne mody , I tam wybieramy wersję "Paczki"

potem mamy Nazwe Paczki np : ''Minecraft''.

Gdy to zrobimy wybieramy dalej,

I teraz mamy do wybrania mody .

Mamy tak :

Paczki modów - Tam wybieramy paczke stworzaną przez nas wcześniej lub tworzymy nową .

[w tym przypadku wybieramy nową ]

Polecane - Czyli najbardziej wybierane

Kategorie - Kategorie modów .

Szukaj - Wpisujemy nazwe moda i powinno nam go wyszukać .

 

Po znalezieniu moda np : Wchodzimy w kategorie , i wybieram potwory

tam wyskakują nam mody związane z potworami np : Herobrine mod .

Gdy wybierzemy klikamy Dodaj do Minecrafta .

Gdy już znajdziemy wszystkie mody klikamy w prawym górnym rogu obok nazwy paczki Czerwony przycisk [X]

Powraca nas do początku gdzie wybieramy imię gracza i potem 'Uruchom grę'

 

Gdy niewyszuka moda wchodzimy na www.minecraft.zyczu.pl

i tam wyszukujemy moda :)

 

 

Proszę o lajka

Opublikowano

 

 

 

Przy włączaniu mamy takie coś jak wersje i imie gracza,

Bieżemy wybieramy wersję gry np : 1.5.2 [standard mods]

bieżemy własne mody , I tam wybieramy wersję "Paczki"

potem mamy Nazwe Paczki np : ''Minecraft''.

Gdy to zrobimy wybieramy dalej,

I teraz mamy do wybrania mody .

Mamy tak :

Paczki modów - Tam wybieramy paczke stworzaną przez nas wcześniej lub tworzymy nową .

[w tym przypadku wybieramy nową ]

Polecane - Czyli najbardziej wybierane

Kategorie - Kategorie modów .

Szukaj - Wpisujemy nazwe moda i powinno nam go wyszukać .

 

Po znalezieniu moda np : Wchodzimy w kategorie , i wybieram potwory

tam wyskakują nam mody związane z potworami np : Herobrine mod .

Gdy wybierzemy klikamy Dodaj do Minecrafta .

Gdy już znajdziemy wszystkie mody klikamy w prawym górnym rogu obok nazwy paczki Czerwony przycisk [X]

Powraca nas do początku gdzie wybieramy imię gracza i potem 'Uruchom grę'

 

Gdy niewyszuka moda wchodzimy na www.minecraft.zyczu.pl

i tam wyszukujemy moda :)

 

 

Proszę o lajka

Jemu nie chodziło o te które są na liście tylko własne.

Opublikowano

Jemu nie chodziło o te które są na liście tylko własne.

dokładnie, chodzi mi o to jak dodać mod którego nie ma w launcherze by zyczu

Opublikowano

wgrywasz mod według instrukcji instalacji następnie tworzysz paczkę i dodajesz biblioteki potrzebne do działania moda(forge,modloader,itp) a następnie odpalasz ja tak zrobiłem instalując iron dimension,niestety żeby chodziły inne wersje gry trzeba usunąć pliki moda z folderu mods bo się nie odpali

Opublikowano

Aby zainstalować własne mody:

 

1) Tworzysz nową paczkę modów, dajesz do niej biblioteki, np. forge itd

 

2) W folderze .minecraft/mods tworzysz podfoldery dla każdego moda z osobna

 

3) Do tych podfolderów wypakowujesz poszczególne mody

 

4) Uruchamiasz grę

Opublikowano

Tylko zyczu obiecałeś że zrobisz automatyczną instalację tych modów już kilka osób o to prosi wtedy twój launcher zyska wyjątkową popularność!

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Podobno ten laucher by zyczu ma keylogera !

Jak launcher non-premium może posiadać keyloggera. Pomyśl trochę keylogger przechwytuje klawisze które nacisnąłeś podczas wpisywania hasła. Nie wierz we wszystko co Ci mówią koledzy. -,-

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wyjaśni mi ktoś pewną rzecz bo nie potrafię tego zrobić krok po kroku ;d.

 

Do tego mam minecrafta scrackowanego zwykłego ale tam głosu nie ma + od zyczu i nie wiem czy w "%appdata%" mam wejść do .minecraft czy do .minecraftzyczu

 

 

No i do tego mam moda betterdungeon zawiera on po otwarcu win rara lub folderu po wypakowaniu 2 foldery "Chocolate" oraz "mods" w mods jest mniejszy win rar "Better Dungeon" i jeśli dobrze zrozumiałem 4 podpunkty wyżej od zycza (mody typu mod loader itp mam zainstalowane już więc nw czy muszę 2 raz to robić wtf ;d) muszę wrzucić tego rara z folderu "mods" czy całego rara? ;x Jeśli tylko tego z mods to co zrobić z tym folderem chocolate??

 

Jeśli ogarnę sam problem to edytuje posta.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

thx wkoncu to znalazlem ;d


TeamSpeak: Game-TSpeak.pl || Zapraszam || Darmowe Kanały || Szukamy Adminów || Przyjdź z 5 kolegami i zgarnij VIP'a

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...