Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] JEDYNY TAKI DZIAŁAJĄCY W 100% LEVELBOT POD XENOXMT2 !


patrykz103

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765534-U105386.png

AutoexpLevelBocik_Baj_patrykz103

 



1308765606-U105386.png

Level Bot Py.py
injector

 



1308765562-U105386.png

Tylko i wyłącznie XenoxMT2

 



1308765487-U105386.png

 

http://www.speedyshare.com/AG87h/AutoexpLevelBocik-Baj-patrykz103.rar

 



1308765466-U105386.png


 

 



1308765590-U105386.png

https://www.virustotal.com/pl/file/a011e1d30ca40b09c5c9ec1b59581789502c0ab6360f191fa401a7ec9feb74e8/analysis/1373653875/

 



1308765578-U105386.png

 

 



1308765441-U105386.png

Jest to ExpBot Edytowany przez Mnie.
Jest on tylko i wyłącznie, na XenoxMT2, ponieważ, 
nie działał AutoPot- naprawiłem to. Działają poty (red/blue):
 poziomu 2,
 3(od 150lvl)
 oraz 4(od 210 lvl).
 Nie wszystko było w nim testowane, ale funkcje 
nierozłączne od ExpBota jak auto pot, autopickup,
autopelerynki, i w nie których przypadkach 
Stand&Attack działają bez zarzutów. 
Jeśli będą jakieś problemy(myśle, że takowych nie ma)
proszę pisać, poniżej.


Jest jeszcze możliwość, że będę mógł 
zrobić exp boty pod inne serwery- 
gdy pelerynki czy autopot na tym serwerze nie działa.
Proszę pisać wszystko poniżej.

JAK ODPALIĆ LEVEL BOTA:
1. WCHODZIMY DO FOLDERU Z LEVELBOTEM.
2. ODPALAMY INJECTOR.
3. WYBIERAMY Z FOLDERU DLL.
4. ODPALAMY METKA, LOGUJEMY SIE CAŁKOWICIE NA KONTO.
5. CHOOSE WINDOW/ OK I W CIAGU 3 SEKUND POWINNISMY KLIKNAC NA OKNO Z ZALOGOWANYM PRZEDTEM KONTEM.
6. POWINNO POJAWIĆ SIĘ NAM ZIELONO-CZARNE OKNO.
7. Z DLL-LOADERA W DRUGIEJ KOONIECZNIEE ZAAKŁADCEE (Python-Datei zum laden auswahlen) WYBIERAMY Datei suchen.
8. W FOLDERZE A LEVEL BOTEM WYBIERAMY PLIK PYTHON "Level Bot Py" <-- KONIECZNIE TEN.
9. A NASTEPNIE Script ausfuhren.
10. LEVEL BOT POWINIEN POJAWIC SIE NAM W OKNIE Z XENOXEM.

GDY BEDZIEMY CHCIELI ZAŁĄCZYĆ
NP. AUTOPOTOWANIE CZY AUTOMATYCZNE
UZYWANIE PELERYNEK, WYSTARCZY KLIKNĄĆ
W PRAWY DOLNY ROG OBRAZKA 
(ZAZNACZYLEM NIEBIESKĄ KROPKA KOLO 
AUTOPOTA-W TYM MIEJSCU KLIKNIEMY I BEDZIE 
ZAZNACZONE TAK JAK NA AUTO PELERYNKACH)

(W skanie pojawia sie nazwa "KeyLogger" która kojarzy nam sie tylko z jednym. Nie ma co się martwić- w injectorze ze Słiczbota to jest, a słiczbota nie mamy, więc nie ma co się martwić )

 

xcad0qsz3uz3.jpg


1284282093-U138092.png

1308765779-U105386.png

Opublikowano

 

 

Jak będzie Ci działać AutoPot, to usune ten temat, jak narazie nie działa z tego linku co podałeś :)

 

 

 

A to przepraszam no skoro ten auto pot tu działa. ale nadal uważam że expienie na bocie na tak łatwym serwie to raczej głupota,:))

No ale może komuś się przyda.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

 

Jak będzie Ci działać AutoPot, to usune ten temat, jak narazie nie działa z tego linku co podałeś :)

Zmieniłeś jedną linijkę w kodzie i już źródła podawać nie musisz? So fun.

Opublikowano

Ale jak widać podają ExpBOta na Xenoxmt2 który w 100% na nim nie działa : A jeśli Ci się uda wyciągnąć ID Potów które daja 30k PZ to daj znać :D Musisz grzebać w bazie danych serwera :) A ja mam spoj Bardzo prosty sposob :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...