Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wybór smartfona z najwyższej półki.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Już praktycznie mam kilka smartfonów na oku. Chciałem się tylko zapytać o wasze zdanie. Może i polecicie mi coś lepszego... Zacznę wpierw od moich wymagań.

-RAM: co najmniej 1,5gb

-Procesor dual core 1,5GHz, 32nm

-wysoka jakość muzyczna (jestem miłośnikiem muzyki typu Hip - Hop, więc oczekuję mocnych basów)

- częsta aktualizacja

- pamięć pozwalająca utrzymać minimum 1000 utworów w najwyższej jakości FLAC

Na oku mam kilka modeli: HTC One Google Edition, Samsung Galaxy S IV Google Edition, HUaweii Ascend P6, Nokia Lumia 1020, BlackBerry Z10. Z zakupem się wstrzymuję jeszcze na jakiś czas, więc możecie podawać też modele, które premierę będą mieć do 2 miesięcy. Nie obraziłbym się, gdybyście rozwinęli swoją odpowiedź.

Opublikowano

Z podanych wziąłbym S IV, sam mam S III i chętnie bym go wymienił na klasę wyżej. A nie myślałeś może o Xperii Z Ultra? Też zapowiada się obiecująco i wszystkie wymagania spełnia.

Opublikowano

Ja bym brał Galaxy bo lumia to odpada bo windows jest słaby wgl to Nokia spadła na psy . Galaxy

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...