Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ING Bank Śląski - Konto dla młodzieży od 13 do 18 lat.


K-mObile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Wczoraj założyłem konto Direct w ING, i chciałbym się spytać jakie są opłaty. Nie mówcie, że jest za darmo, bo na pewno coś się płaci. Wypiszcie mi aktualne szczegóły tego konta

 

WYPOWIADAJĄ SIĘ TYLKO POSIADACZE TEGO KONTA!!

 

 

Plusiki za odpowiedzi

Opublikowano
Konto z Lwem Direct 13-18 lat


Specjalna oferta konta Direct dla osób w wieku 13-18 lat.



W ramach oferty specjalnej możesz bezpłatnie użytkować swoją kartę płatniczą bez względu na to, jak często z niej korzystasz.



Pozostałe korzyści - jak w standardowym koncie Direct:



  • 0 zł za prowadzenie Konta*

  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju

  • 0 zł za przelew krajowy w PLN przez Internet na rachunek w innym banku

    w kraju**

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

w umowie i w tabelach prowizji pisze za co płacisz, oblicz sobie sam

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Zjeb to jesteś ty i widać że u ciebie poziom kultury jest niższy niż zero. 10 razy jebnij się w łeb zanim coś napiszesz. Nie chcesz pomocy to nie spam tematami.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

takie dziecko jak on nie rozumu ze za darmo ma tylko to co wymienione, wszystkie inne opłaty za niewyszczególnione operacje na koncie, ubezpieczenia itp pierdoły są zawarte w tabeli opłat i samemu trzeba sobie obliczać koszty w zależności jakie operacje wykonuje się na koncie w danym okresie rozrachunkowym

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Mi zabierali 5 zeta/msc więc przeliczyłem, że przez kilka lat uzbiera się z tego na pare gier lub jakiś hosting i zrezygnowałem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...