Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Pliki serwerowe najłatwiejsze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam najprostszych plików serwerowych bez żadnego ftp tylko żeby był zwykły serwer który odpalę w VirtualBoxie skonfiguruje wrzucę launchera do klienta i działa jeżeli są takie pliki to bardzo proszę o linkacza daje +

430023ron2.jpg

Opublikowano

@up wg. ciebie tam nie ma ftp ?

 

Polecam pliki Derina, czyste takie jak z metina pl ^^

[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Opublikowano

Najlepiej polecam ci Badar'a łatwo ogarnąć, znam gości który na youtube nagrał tutorial jak wszystko zrobić :)

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

W plikach od Derina jest ftp ;

 

Najlepiej polecam ci Badar'a łatwo ogarnąć, znam gości który na youtube nagrał tutorial jak wszystko zrobić :)

Właśnie o to chodzi że mam serwer na tych plikach badara ale nie mogę się połączyć z ftp



Rykox 4fun ;>

A masz może jakiś tut jak założyć na tym serwer??

430023ron2.jpg

Opublikowano

W plikach od Derina jest ftp ;

 

Właśnie o to chodzi że mam serwer na tych plikach badara ale nie mogę się połączyć z ftp

 

A masz może jakiś tut jak założyć na tym serwer??

Co ci wyskakuje jak łączysz się z ftp derina ? Pomożemy ;)

imetinlog_waxneqq.png

Opublikowano

Co ci wyskakuje jak łączysz się z ftp derina ? Pomożemy ;)

Łączenie z 25.116.240.100:21...
Błąd: Przekroczony czas oczekiwania na połączenie
Błąd: Nie można połączyć się z serwerem
Status: Oczekiwanie na ponowienie...

 

 

@dedikoso2345 Tuta masz od samego autora


Ale mam pobrać Pełne sf czy mysql oraz game:

430023ron2.jpg

Opublikowano

Pełne sf ;)

Ale ja mam właśnie problem z FTP nie łączy mnie sprawdzałem na plikach by badar i na plikachod kiciola na żadnych mnie nie połączyło :( tutaj też pewnie nie połączy

430023ron2.jpg

Opublikowano

@up jak używasz filezilla to polecam ci zmienić program, to najgorsze gówno. Masz tam dane do ftp, na pewno połączy ;)

[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Opublikowano

@up jak używasz filezilla to polecam ci zmienić program, to najgorsze gówno. Masz tam dane do ftp, na pewno połączy ;)

Bardzo ci dziękuje :))) plus dla ciebie :D

430023ron2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...