Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Powrót do CA, co się zmieniło?


haras04

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

W tym temacie mam pytanie do was wszystkich a mianowicie: Co się zmieniło w CA od września 2012 ?

Ostatni raz na poważnie CA zajmowałem się na zeszłych wakacjach, potem przyszedł czas na szkołę z internatem i wszystko poszło w las. Skill spadł i to bardzo tak samo jak i wiedza ogólna a była ona spora. W ciągu tej nieobecności odwiedziłem kilka razy CA ale to na 1-2 gry rekreacyjne. Wczoraj wieczorkiem zagrałem sobie Mix Pola a także FT na Cabin Fever aby wspomnieć stare dobre czasy spędzone przed tą niegdyś wspaniałą grą. Widzę że zmienił się wygląd menu, powoli się przyzwyczajam. Natomiast już kompletnie nie orientuje się co się ważnego wydarzyło od tego czasu? Mam też kilka pytań szczegółowych

1. Jaki tryb/mapa jest teraz najczęściej grane?

2. Gdzie leci największy exp i gp? Kiedyś pamiętam że najlepiej się expiło na NEMEXIS HQ

3. Jak sytuacja z hacksami i bugerami?

4. Jak wygląda liczebność polskich graczy w CA?

5. Jakie clany polskie teraz dominują?

6. Jak wygląda arena S&D na victorze i mix polu?

 

I pytanie do tematu : czy warto wrócić do CA i poświęcić więcej czasu na grę ?

 

Czekam na wasze odpowiedzi, chciałbym trochę podyskutować w tym temacie

Pozdrawiam !

bez youtuba

Opublikowano

1. Teraz QR lub eliki. Na lunar labs.

2. QR na lunar labs. Na HQ już nie ma dobrego expa.

3. Póki co mało bo nie wyszły jeszcze updat`y hacków

4. Hmm. Ciężko określić. Ale całkiem sporo jest polaków

5. Tutaj nie wiem. Ale nie ma już dobrych polskich clanów

6. W sensie ?

7. Jeśli lubisz FPS`y to tak.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Bez pkt powiem, co sie zmienilo;

-dodali asysty,

-nowy interface,

-usuneli permy,

-dodali nowe bronie/mapy.

Tak ogolnie ;)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Dawno nie grałem. A jeśli ktoś miał zakupione jakieś permy to zostały one zmienione na ileś tam dni czy zostały na perma ?

Opublikowano

Dawno nie grałem. A jeśli ktoś miał zakupione jakieś permy to zostały one zmienione na ileś tam dni czy zostały na perma ?

Zostały na perma :P

674071459604241683421.gif

Opublikowano

dodam jeszcze ze powrocily medale :) dzisiaj dostalem za cos tam

 

@edit

 

a gdzie sie sparawdza jakie sie ma medale?

 

ok juz wiem trzeba kliknac na tego chlopka z "+" kolo nicku w lewym gornym rogu i kliknac w zakladke "archi (costam)"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...