Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy bede mógł grać z kolega jak ja mam Premium Edition a on tylko bf3 ?


Maks.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie bo ja kupuje Battlefield 3 - Premium Edition a kolega tylko BF3 i czy bedziemy mogli razem grac mulitplayer ?

Opublikowano

Oczywiście, że będziecie mogli grać razem w trybie multiplayer ale nie na wszystkich mapach. Twój kolega będzie miał do dyspozycji tylko mapy z podstawowej wersji gry, czyli:
-Wielki bazar

-Kaspijska granica

-Operacja Ognista Burza

-Kanały Nouszahr

-Operacja Metro

-Autostrada do Teheranu

-Przeprawa przez Sekwanę

-Szczyt Damawendu

-Wyspa Chark

 

Na tych mapach można grać z podstawową wersją Battlefield 3. W wyszukiwarce serwerów po lewej stronie pod napisem ''Gra'' zaznacz tylko pozycję Battlefield3(pierwsza od góry) aby wyskoczyły tylko serwery, na których oboje możecie zagrać.

 

W razie jakichkolwiek pytań pisz tutaj lub do mnie na pw. :)

lts2.png

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej napisał pograsz sobie z nim, ale tylko na tych 9 mapach.

Procesor: Intel Pentium Dual Core G840 2,8Ghz 2,8Ghz

Grafika: Nvidia GeForce GTX650 1GB DDR5

RAM: Gigabite 4GB DDR3 1333Mhz

Zasilacz: Chieftec 350W

Net: 10Mb/s

Monitor: Asus 21,5" 1920x1080

Opublikowano

Podbijam kolegów, możesz grać normalnie, ale nie możesz wybierać serwerów, które wymagają dodatków lub są to serwery premium.

 

PS. Nie dawno było darmowe DLC do Batka, więc niech twój koleżka je ogarnie. :)

Opublikowano

Mozecie grac ale on nie moze grac na dodatnich mapach

Opublikowano

Podbijam kolegów, możesz grać normalnie, ale nie możesz wybierać serwerów, które wymagają dodatków lub są to serwery premium.

 

PS. Nie dawno było darmowe DLC do Batka, więc niech twój koleżka je ogarnie. :)

Już nie ma kiedyś był darmowy DLC Close Quarters, ale teraz juź nie ma.

Procesor: Intel Pentium Dual Core G840 2,8Ghz 2,8Ghz

Grafika: Nvidia GeForce GTX650 1GB DDR5

RAM: Gigabite 4GB DDR3 1333Mhz

Zasilacz: Chieftec 350W

Net: 10Mb/s

Monitor: Asus 21,5" 1920x1080

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...