Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

nie mogę zarejestrować się na...


QuarK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo.

Ma problem otóż nie mogę zarejestrować się na sceenSHU oraz PlanetMinecraft[TO NIE REKLAMA].

Wyskakuje mi ,że źle wpisuje hasło tj. np. "hasło musi mieć tylko cyfry i liczby" albo "hasło musi mieć minimum 6 liter".

Więc wpisuje, moje hasło ma 4 cyfry oraz 6 liter, nie zawiera znaków specjalnych.

Co robić? :(

 

 

 

Debilne komentarze typu "nie polecam" etc. będą zgłaszane jako spam i nabijanie postów.

 

 

Opublikowano

Najprościej spróbuj z duża literą ^.^?

Dawałem.

 

Albo spróbuj hasło takie !dxcagC!354, pomoże. :D

OMG...

Może tak kupisz sobie książkę Czytanie ze Zrozumieniem dla podstawówki?

Pisze tam(przy rejestracji),że NIE wolno znaków specjalnych dawać.

 

Spróbuj podać inne hasło, jeśli nie pomoże to spróbuj pokombinować z dużymi i małymi literami .

Tak jak napisałem wyżej, że tak robiłem. :)

Wpisywałem też dwa inne hasła i nic.

Opublikowano

jebnij hasło PlAnEt997Jp

Będzie działać.

Pomogłem? Postaw: "✔ Lubie To"

 

Opublikowano

Nie polecam...

 

...wpisywać skomplikowanych haseł bo trudno jest je zapamiętać.

Polecam użyć kombinacji takiej jak:

 

1Q2W2E3R4T5Y

zaq1@WSXcde3

 

Dlaczego? Ponieważ litery hasła leżą blisko siebie na klawiaturze,

i lepiej jest zapamiętać kombinacje wciśniętych klawiszy,

niż cyferki i literki oraz jakieś tam dodatkowe znaczki.

 

 

I co zgłosiłeś mnie? ;D

tumblr_lmas98FHMH1qafrh6.gif

 

 

 

 

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Na Planecie MC zarejestrowałem się :)

Zaś na ScreenSHU nadal nie mogę.

 

Nie polecam...

...wpisywać skomplikowanych haseł bo trudno jest je zapamiętać.
Polecam użyć kombinacji takiej jak:

1Q2W2E3R4T5Y
zaq1@WSXcde3

Dlaczego? Ponieważ litery hasła leżą blisko siebie na klawiaturze,
i lepiej jest zapamiętać kombinacje wciśniętych klawiszy,
niż cyferki i literki oraz jakieś tam dodatkowe znaczki.


I co zgłosiłeś mnie? ;D
tumblr_lmas98FHMH1qafrh6.gif


 

Żartowniś. <_<

 

//Edit:

Problem rozwiązany, błąd na ScrenSHU polegał z winy programu, a nie mojej.

Do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...