Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CrafMe HardCore [Dedyk][24/7][PvP][Hardcore][Gildie][100 slotów][Non-premium!]


nixys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg CrafMe

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Hardcore

strzalka.gifSloty: 100

strzalka.gifIP: mc.crafme.net

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Administracja5.png
Qcfg (Wlasciciel) , HesterQ (HeadAdmin) , MrFlopik (Moderator) , mysza (Moderator)

pluginy3.png
Tajemnica

InformacjeDOT3.png

Zginiesz, ban na 2h.

Serwer jest pod wersje 1.5.2. Jest na nim duża zabawa z graczami i mobami. Jest wgrany plugina na zombi apokalipse wiec wrażenia są. System gildi jest inny, możesz wszystko sprawdzić po komendą /gildia pomoc . Exp wypada za każdy wykopany stone.Z niego także wypadają rudy, Diamenty- 1%, Szmaragdy - 1%, Złoto - 2%, Żelazo - 2%, działa na stone Fortuna w kilofie. Administracja zawsze was wysłucha. O wszelkie problemy można pisać na serwerze albo na TS3

TeamSpeak3 - ts.crafme.net

W prawym górnym rogu w mc na serwerze jest specialne INFO, w którym jest: EXP - Jest to cała ilość expa jakiego zdobyliśmy, Online - Ile graczy jest online na serwerze, Zabić - Ilość zabitych osób, Śmierci - Ilość naszych zgonów.

Nasze miasto:

2hexd8z.png

I tutaj:

2115dky.png

Spawn:

2zghikw.png

Na spawn jest także guzik teleportujacy gracza w randomowe kordy po jego wciśnięciu.

f9mjh1.png

Zapraszamy do wspólnej zabawy !!

Opublikowano

Świetne. Gram cały dzień. Serwer mnie uzależnił. Oczywiście ocena 10/10 i polecam każdemu wbić, bo się opłaca!<br />P.S. Za taką administrację dałbym więcej niż 10 ;P

43293210399100931778.png

mca.png

A może piwko?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...