Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Plugin na zjawiska pogodowe. 1.6.2 Tego jeszcze nie było !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nudzą cię zwykłe deszcze i opady śniegu w minecrafcie. Wgraj mój plugin na zjawiska, który dodaje meteory, burze, wybuchy wulkanów, pożary lasów i trzesięnia ziemi. Chcesz więcej takich pluginów. Zostaw Like a niebawem pojawi się nowi plugin. ;) Na wersje 1.6.2



cooltext1111635938.png
/
/acidrain storm.acidrain.command Rozpoczyna kwaśny deszcz
/blizzard storm.blizzard.command Rozpoczyna zamieć
/thunderstorm storm.thunderstrom.command Rozpoczyna burze z piorunami
/wildfire storm.wildfire.command Rozpoczyna palenie się czego kolwiek na co dany gracz patrzy
/meteor storm.meteor.command Rozpoczyna spadanie metorów z nieba na bloki/domy/drzewa na które dany gracz patrzy i odrazu je rozwala [najfajniejsza opcja ;)]





Możesz też dać np. Vipowi lub komuś ochrone na dane zjawisko.


storm.acidrain.immune - Zabezpiecza przed kwasnymi deszczami
storm.blizzard.immune - Zabezpiecza przed deszczem z burza
storm.lightning.immune - Zabezpiecza przed piorunami
storm.meteor.immune - Zabezpiecza przed meteorami




Ciekawostka !!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli masz cuboid na dany budynek meteor lub inne zjawiska nie rozwala go ;).




cooltext1111656531.png


http://www.mediafire.com/?uj6ziiiue35yeb5

 

post-651098-0-35660200-1373557059_thumb.jpg

Opublikowano

Mi nie działa ;(

wpisuje np.

/wildfire i pisze, że niema takiej komendy.

 

prubowałem wpisać /storm, ale to jak wiadomo poprostu powoduje burze ;C

Opublikowano

Plugin po opisie wygląda wręcz epicko. ;x

Zaraz pobiorę i sprawdzę, czy wszystko śmiga. :-)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Nowicjusz
Opublikowano

Plagin z opisu ciekawy łap lika :0

S413yXI.png



Kliknięcie + nic nie kosztuje a jak wiele daje.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...