Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][24/7] AwesomeCity - Realne Życie! || FreeBuild || awesomegaming.pl


sfinksu21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

80432bc7e3.jpeg

Witam.
Serdecznie wszystkich Zapraszam Na Serwer AwesomeCity!


Adres IP: ms.owncraft.pl:2644


Sloty: 40

Typ Serwera,Opis rozgrywki:
Serwer jest typu FreeBuilda Połączonego z Realnym życiem
Na serwerze zarabiamy walutę którą możemy wydawać na zwierzęta,przedmioty oraz różne *atrybuty swojej postaci*(co zostanie dodane wkrótce*)
Na Serwerze jest możliwy zakup działki oraz przejście na mapę survival na której możemy założyć frakcję

Skład Adminsitracij:

09c4b2b192.jpeg



Pluginy:


965f751bd5.jpeg

Płatne funkcje:

Obecnie brak

UWAGA!
Na Serwerze jest radio!
można głosować na piosenki
/request nazwa_piosenki.autor
/dj - jaki dj jest online
lecz trzeba wejść na podany adres by usłyszeć muzykę

http://bit.ly/e3jwki

@ref

Opublikowano

@UP zgadzam się z Tobą. Miec pluginy nie zainstalowane to bez sensu. Administracja nie zrobiła serwera dokładnie... Tym przykładem możemy zobaczyć, jak Administracja jest zaangażowana w życie serwera -.-

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

@UP zgadzam się z Tobą. Miec pluginy nie zainstalowane to bez sensu. Administracja nie zrobiła serwera dokładnie... Tym przykładem możemy zobaczyć, jak Administracja jest zaangażowana w życie serwera -.-

Chcesz ip administracji?

Wystarczy wpisać /whois

Zamiast /whois zablokowali komendę do sprawdzenia listy graczy /list.

Boże, oby coraz mniej takich serwerów.

Szkoda słów tracić na taki bezsensowny serwer.

Opublikowano

Byly to jedynie 2 pluginy a zdjęcie zostało wykonane kilka tygodni temu.
Teraz serwer został zauktalizowany.



A Administracja Jest Bardzo zaangażowana w życie serwera.
Wydaje na to pieniądze chociaż im to sie nie zwraca -.-
Serwer robiłem ja siedząc bez przerwy dwa dni przed komputerem zarówno dzień i w nocy



Chcesz ip administracji?

Wystarczy wpisać /whois

Zamiast /whois zablokowali komendę do sprawdzenia listy graczy /list.

Boże, oby coraz mniej takich serwerów.

Szkoda słów tracić na taki bezsensowny serwer.

Bezsensowny? Czyli jaki?
Taki którego twój mały mózg nie pojmie?
Taki którego sam byś nie wykonał?
Bo jeżeli twoim zdaniem to że można sprawdzić ip jest bezsensowne?
jakbyś nie wiedział jest to specjalnie wykonane
vy gracz mógł podać np. w Skardze gracza który posiada multikonto


Że tak dodam ten użytkownik posiada sam serwer,ocenia źle inne ponieważ chce by użytkownicy wchodzili na jego..
Chociaż i tak mu to nie wychodzi ;)

Opublikowano

Nie muszę chcieć, sami wchodzą.

MinecraftPolska wystarczył do tego, a nagra filmiki więcej razy.

Po za tym jak było, tak wciąż jest. Pluginy nie są zrobione dobrze.

Serwer nie spolszczony.

Wiesz, nie każdy lubi sprawdzić po ip, gdzie kto mieszka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...