Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]MixCraft.eu [Survival+PvP+Clany] [60Slotów] [1.5.2/1.6.1]


Romanowskika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak widzę serwerów minecraft nie brakuje... i ciągle ich przybywa!

Załóżmy ze jest 150Stron Serwerów Minecraft!

a]Jeżeli Wykluczylibyśmy serwery Hamachi Zostanie ich około 120Stron!

b]Jeżeli Wykluczylibyśmy serwery Premium,Zostanie ich około 90Stron!

c]Jeżeli Wykluczylibyśmy serwery Survival+Frakcje,Zostanie ich około 2040Stron!

d]Jeżeli Wykluczylibyśmy serwery Poniżej 20Slotów i bez lagów,Zostanie ich Około 10Stron!

e]Jeżeli Wykluczylibyśmy serwery Które upadają,Nikt na nie,Nie wchodzi,Zostanie ich około 5Stron!

e]Jeżeli Wykluczylibyśmy serwery Które Mają brzydkie,Nieestetyczne Budowle,Zostanie ich około 3Stron!

 

0i.png

 

Serwer z Przyszłością!


- 60 Slotów!

- Brak lagów ( dobra maszyna )

- Serwer Survival+PvP+Clans

- Brak white-listy..

- Premium+NoPremium

- Dobrze skonfigurowane pluginy.

- Ogarnięta Administracja

- Rozwój serwera

- Pewność, że serwer nie padnie po 2-3 miesiącach.

- Maszynę 24/7

- Dobry kontakt z Administracją

- Oczywiście nabór na moderatorów, sponsorów, współwłaścicieli, adminów technicznych serwera.

- Oraz Forum do rozwiązywania spraw, konfliktów, i problemów.

xaci.png

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Standardowe pytania jako, że po przeczytaniu reklamy nie wiem jak wygląda rozgrywka na Twoim serwerze:

1) jak skonfigurowany plugin na frakcje (czy osoba, która założyła frakcje może iść spokojnie spać i wrócić rano do swojej bazy czy może byle zgred może rozwalić bazę z tnt i creeperami a sam plugin jest tylko dla pokazu)

2) Surowce - z rud czy ze stona ? Jeżeli ze stona to jaki drop i czego ?

3) Dostęp do podstawowych komend dla graczy: jest /sethome ?

4) Jaki stosunek do griefów i kradzieży ?

Opublikowano

Standardowe pytania jako, że po przeczytaniu reklamy nie wiem jak wygląda rozgrywka na Twoim serwerze:

1) jak skonfigurowany plugin na frakcje (czy osoba, która założyła frakcje może iść spokojnie spać i wrócić rano do swojej bazy czy może byle zgred może rozwalić bazę z tnt i creeperami a sam plugin jest tylko dla pokazu)

2) Surowce - z rud czy ze stona ? Jeżeli ze stona to jaki drop i czego ?

3) Dostęp do podstawowych komend dla graczy: jest /sethome ?

4) Jaki stosunek do griefów i kradzieży ?

AD 1.Może iść spokojnie spać i wrócić rano. Tylko podczas wojny można przejąć wrogą bazę. Można otwierać skrzynie na Claimach Gildi! [Trzeba je Sobie zacoblować itp]

AD 2.Z rud.

Ad 3.Tak jest Wszystko co Potrzebne.

AD 4.Plugin Anty grief. i Plugin na handel typu mt2.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

no przyznam, że chętnie odwiedzę serwer jak tylko wystartujecie. Jedyne co mnie martwi to to otwieranie skrzyń na claimach i wolałbym abyście się wycofali z tego pomysłu :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...