Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

¤¤¤NOWY¤¤¤SERWER¤¤¤NA¤1.6.2¤SURVIVAL+Frakcje¤¤¤¤¤¤------>REKRUTACJA NA Adm,Mod!<--------


ipxox2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

info.png


Na wersję 1.6.2 !!

Adres IP: s123.csrv.pl:56676


Typ Serwera: Survival & Frakcje!


Potwory: Tak


Zwierzeta: Tak


PvP: Tak


Premium: Nie


Sloty: 40


Biala Lista: Nie


Nether: Tak


Status: 24/7!!


pluginy.png

pasek.png

Reszta to tajemnica wbij a się przekonasz !

sv.png


 

team.png

HeadAdmin: BumSzakalaka Rekrutacja trwa!


dodatkowe.png



Pewnie zastanawia was - dlaczego mielibyście wybrać nasz serwer?


Pytanie

dla czego nie? Jesteśmy otwarci na graczy, wysłuchamy każdego a

Administracja nie traktuje innych jak niższą klasę a jak swojego.


Jeśli chcesz się poczuć jak u siebie, to świetnie trafiłeś.


Łatwo dostać się do naszego grona a nawet awansować na kogoś więcej niż tylko gracza!



Ponadto jesteśmy otwarci na innowacje - więc jeśli jakiś gracz ma jakiś pomysł to chętnie go Administracja przedyskutuje!


Jesteśmy nastawieni na profesjonalizm i rozbudowę naszego projektu a nie "fri itanz na spawnie"


Wszyscy

dokładamy wszelkich starań aby - Tobie jako graczowi grało się jak

najlepiej. Wciąż inwestujemy w lepszy sprzęt aby były jak najmniejsze lagi.

 

 


Każdy z administracji nabrał sporo doświadczenia kierowaniem dość sporym serwerem na którym gra po 40-60 Osób

Rekrutacja2013.jpg

Wzór podania:

Nick:

Wiek:

Komendy1/10:

Mikro?T/N:

Kontakt GG/SKYPE:

Coś o mnie!:

Opublikowano

Po przeczytaniu tej reklamy dalej nie wiem o serwerze praktycznie nic na temat rozgrywki. Reklamujecie się jako Survival + Factions. Czy plugin na frakcje jest skonfigurowany tak by gracze byli w stanie się wybudować a jedyny sposób (zgodny z założeniem pluginu) by podbić wrogą frakcję jest zbicie powera ? Czy może to kolejny serwer gdzie lepiej nie tworzyć frakcji z claimem by nie zdradzać swojej pozycji i stworzyć jakąś mini podziemną bazę 10k kratek od spawna ?

Jak z surowcami ? Tradycyjnie wypadają z rud ?

Po co tworzysz w reklamie zakładkę plugins skoro żadnego pluginu nie wypisałeś ?

Opublikowano

Mówiąc frakcje miałem na myśli rodzaj rozgrywki. Z tego ci czytam na bukkicie to simpleclans wygląda podobnie do factions z pewnymi mniejszymi lub większymi różnicami. Mam w związku z tym pytanie. Skoro simpleclans wg bukkitu jest "głęboko zintegrowany z pluginem preciousstones" a w nim jest opcja założenia cuboida na frakcje oraz umiejętność cofania ewentualnego griefu. Jak w takim wypadku wygląda pvp między frakcjami. Włącza się tą wojnę, jak oby2 strony zaakceptują to mogą sobie rozwalać klocki na terenie wrogiej frakcji, a po wojnie robi się rollbacka zniszczeń ? Czy jak to jest u was rozwiązane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...