Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary temat został przeniesiony do archiwum ze względu dużej ilości postów ze spamem i ofert nieaktualnych.

1321114355-U195480.png

 

Temat powstał aby użytkownicy, którzy szukają GM' na swój serwer, chcą zostać GM lub szukają kompletnego teamu na swój serwer pisali tutaj a nie zakładali tematów w dziale

;).

 

 

Regulamin:

 

1. W temacie umieszczamy tylko oferty itp, bez zbędnych (dodatkowych) postów.

2. Użytkownik w swoim ogłoszeniu musi podać jakąś formę kontaktu (GG, Skype, itp.)

3. Kiedy użytkownik znajdzie już GM swój serwer to edytuje post i pisze czerwonymi literami wielkością czcionki 4 (Znalazłem GM / osoby. Oferta nie aktualna).

4. Gdy jednak z powrotem szuka GM na swój serwer to edytuje posta i pisze zielonymi literami wielkością czcionki 4 (Szukam GM / osoby. Oferta aktualna)

5. Kiedy użytkownik znajdzie ochotnika do pomocy, edytuje swoją prośbę i pisze czcionką w rozmiarze 5 oraz czerwonym kolorze tekst: ''Prośba nieaktualna.''. Tak samo z ofertą pomocy. Tyle, że zamiast słowa ''Prośba'', pisze słowo ''Oferta''.

6. Każdy użytkownik może się zaprezentować w dowolny sposób (grafika, tekst, video).

7. Użytkownik może odświeżać swoje zgłoszenie raz na 6 dni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypominam że ciągły spam ofertami i nie trzymanie sie regulaminu grozi blokadą na posty.

 

 

 

 

Powstał również nowy regulamin więc proszę sie z nim zapoznać.

1388363882-U262029.png
  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestem w stanie zaoferować Serwer TeamSpeak'a. Serwer stoi na dedyku (na którym kumpel stawia serwa metina), jest zabezpieczony, itd. Więcej informacji na PW.

Opublikowano

Witam.



Jako, iż jestem ClientMasteem Oferuje:



- Dodanie itemów: Mapy, Moby, etc


- Python


- Zabespieczenie Clienta przed: Zmianą nazwy Lauchera, Kamermodem, MultiHackiem, Zmianą bajtów edytacja root itd, Zabespieczenie Binki




I jescze więcej



gg: 39731021


j8d8.png

Opublikowano

Szukam posady jako GM/TGM.

 

Nazywam się Adrian. Mam 17lat. Interesuję się muzyką oraz grami komputerowymi (90%metin 9%cs 1%inne gry :D).

Kariera w metinie: W metina gram od 2008roku. Przez około 1,5roku grałem na PL'u (posiadałem konto 72 i 92lvl[grałem z bratem]) postaci zostały sprzedane. Po sprzedaniu postaci posiadałem około 6miesięczną przerwę od metina. W czerwcu 2010roku powróciłem do gry na zagranicznych prywatnych serwerach(może ktoś zna Usuazi to ja :>) jakoś tak w grudniu 2010/styczniu 2011 posiadałem swój własny serwer metina na hamachi. Nie był to jakis specjalny serwer, gdyż to były dopiero początki. Grałem tam dla zabawy ze znajomymi. Po około 4miesiącach serwer został wyłączony z powodu spalenia mojego komputera i braku kopii zapasowej plików. Gdy zakupiłem nowy sprzęt grałem na wielu prywatnych serwerach takich jak DragonMT2, EliteMT2, DivineWorld i wiele wiele innych. I tak to zleciało do wakacji 2012, podczas których zostało przyjęte moje podanie na GM na serwerze Xartez.pl zajmowałem się tam pilnowaniem porządku, organizacją eventów, pomagałem przy tworzeniu map oraz edycji systemu ulepszeń. Przez te 2 miesiące wszystko było nawet ok administracja się dość dobrze dogadywała, ale z czasem team się rozleciał poprzez nieporozumienia. Gracze otrzymali nagrody rzeczowe i uciekli na inne serwery (nagrody dostały 3pierwsze osoby, które wbiły 250lvl, każda nagroda była warta około 2tys. zł). Po pewnym czasie w teamie pojawili się nowi członkowie a serwer przerodził się w projekt derox.pl. Od tamtego czasu znów miałem dość długą przerwę od bycia członkiem teamu. Przez ten czas gościłem na takich serwerach jak : Devux, virtualmt2, xenoxmt2, Pandemiamt2, theris.pl i kilka innych, o których szkoda wspominać. Kilka dni temu przez kilka godzin byłem w teamie jakiegoś serwera hamachi. Gość chyba tylko myślał, że zarejestruje u niego w bazie to samo konto co mam na jakimś innym serwerze, aby mógł mnie okraść, bo po kilku godzinach serwer off i 0 kontaktu z właścicielem. Od dłuższego czasu już nad tym myślałem i ponownie chciał bym wspierać szeregi jakiegoś teamu.

Dlaczego akurat ja?

1.Mam niemałe doświadczenie w metinie.

2.Potrafię dogadać się z każdym.

3. Jestem uczciwy i sumienny.

4.Jestem w stanie dużo czasu poświęcić dla serwera i graczy.

5.Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i każdego gracza wysłucham do końca.

6. Znam ponad 50% komend (nie tylko na itemy).

7. Znam wiele zabaw, które urozmaicą rozgrywkę graczom.

8. Jestem w stanie pilnować porządku na serwerze i forum.

9.Nie liczę na jakieś wysokie wynagrodzenie.

10.Mam wiele pomysłów, które można by wprowadzić na serwer, aby grało się lepiej.

Kontakt:

GG 38800241

e-mail: [email protected]

inne: na forum PW

Opublikowano

Pomoc dla twojego serwa !



Witam oferuję z mojej strony pomoc przy tworzeniu serwerów metin2 :


(Tylko dedyki i no-hamchi )



-Budowa i nadzorowanie TS3


-Budowa i nadzorowanie Forum ( IPB , MYBB , BY PRZEMO , PHP )


-Budowa -GG bota


-Nakręcenie Filmów z serwera


-Pomoc przy supporcie


-Reklaman na forach (mam tu kilka niespodzianek )


-Pomoc w testach gry


-Pomoc w organizacji konkursów ( OX ,ZUO , itp )


-Pomoc w szukaniu nowości na serwer


-Oraz wiele wiele wiele wię



KONTAKT : pw , tam dostaniecie moje gg .


 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Pomoc dla twojego serwa !



Witam oferuję z mojej strony pomoc przy tworzeniu serwerów metin2 :


(Tylko dedyki i no-hamchi )



-Budowa i nadzorowanie TS3


-Budowa i nadzorowanie Forum ( IPB , MYBB , BY PRZEMO , PHP )


-Budowa -GG bota


-Nakręcenie Filmów z serwera


-Pomoc przy supporcie


-Reklaman na forach (mam tu kilka niespodzianek )


-Pomoc w testach gry


-Pomoc w organizacji konkursów ( OX ,ZUO , itp )


-Pomoc w szukaniu nowości na serwer


-Oraz wiele wiele wiele wię



KONTAKT : pw , tam dostaniecie moje gg .

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

03395932619817313517.jpg

Witam, bez zbędnego rozpisania się chciałbym zareklamować swą skromną osobę.

A więc oferuję się jako Technik serwerów Team Speak 3.

Oferuję pomoc przy postawieniu serwera, wyglądzie, prawach, rangach etc.


Oraz pomoc przy zarządzaniu i pilnowaniu porządku.

Oczekuję rangi na TS z pełnymi prawami.


Szukam

ogarniętych ludzi którzy zaakceptują mnie oraz z dobrą maszyną,która nie


padnie po 2-3 dniach tylko,będzie stała długo z 2-3 lata :D

Nie czekaj tylko pisz pomogę jestem ogarnięty i chcę swoją wiedzę rozwijać

jak się da myślę że chodź trochę informacja o mnie coś przyciągnie :D Czekam na odpowiedzi od strony was :D.


Kontakt GG: 43031764

Pozdrawiam G r z e c h u

AKTUALNE

Witam wszystkich użytkowników, piszę tego posta, ponieważ poszukujemy na szybko TECHNIKA. TECHNIK

ma zamiar zrobić dobrze pliki serwerowe, zabezpieczyć dodać nowe moby wierzchowce itp maszyna jest tylko potrzebujemy TECHNIKA. Jak jest jakiś chętny użytkownik, który

podejmie się temu wyzwaniu proszę o napisanie pod ten nr gg : 43031764
. Więcej

informacji powiesz się na GG. Zachęcam do współpracy z naszym serwerem,
bo jest warto co zrobić itp. Zachęcam i czekam, ale niech się

szybko ktoś zgłosi :D

 

 

 

Witam wszystkich użytkowników, piszę tego posta, ponieważ poszukujemy na szybko SPONSORA. SPONSOR
ma zamiar zakupić dobrą maszynę pod metin2, żeby pomieściła dużo graczy
i utrzymała ataki DDOS. Jak jest jakiś chętny użytkownik, który
podejmie się zakupu maszyny proszę o napisanie pod ten nr gg : 43031764
. Więcej
informacji powiesz się na GG. Zachęcam do zasponsorowania naszego
serwera, bo jest warto co sponsorować. Zachęcam i czekam, ale niech się
szybko ktoś zgłosi :D

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

Zostanę GM/Pomocnik forum lub serwera na serwerze dedyk/hamachi



O sobie:

Nazywam się Sebastian mam 15 lat interesuje się sportem oraz grami online.Jestem osobą kulturalną i opanowaną jestem w stanie zagwarantować solidność oraz pomoc w każdej sprawie.

Doświadczenie:

Jestem graczem metin2 od 6 lat na początku grałem na metin2 pl z kolegami później przerzuciłem się na privy.Tworze serwery hamachi oraz strony www.

Co bym robił jako GM:

-Wyłapywałbym hakerów(wh,bs itp)

-Pomagał w szukanie bugów

-Organizowałbym eventy

-Odpowiadałbym na każde pytanie związane z metin2

-Pomoc na forum serwera i TS

Co posiadam:

GG:47980253

Ts+Mikrofon

Wolny czas co najmniej 5h dziennie.

Kontakt

GG:47980253

PW na mpc

1376329988-U387138.png

 

W razie kontaktu pisz gg:47980253

 

Opublikowano

Zostanę GM !

Umiejętności które posiadam:


Obróbka graficzna (Poziom określam jako średni)
Obróbka video (Pracuje w Sony Vegas Pro 11 PEŁNA wersja)
Nawiązywanie nowych znajomości
Organizowanie przeróżnych konkursów/eventów/zabaw
Znajomość komend, tych które naprawdę są przydatne w tym fachu. (Resztę posiadam w notatniku zapisane)
Dość dużą wiedzę na temat budowy, funkcjonowania serwerów prywatnych Metin2.




Ilość czasu, który poświęcisz dla Gry:


Średnio dziennie można na mnie liczyć od 4 do 10 Godzin... W zależności czy jest to weekend czy dzień tygodnia. Oczywiście mogą zdarzyć się przypadki, że w któryś dzień będę krócej niż 4h, z prywatnych powodów... No ale nie ma co "gdybać:...



Doświadczenie w byciu Mistrzem Gry:


Moje doświadczenie jako GM itp jest "dobre". Na dedyku byłem 2x GM, serwery mogę podać na PW, jeżeli będzie taka potrzeba (Nie będę reklamował innych serwerów). [Najczęściej można mnie spotkać pod nickiem Indeks . Większość graczy myślę, że była zadowolona z mojej posady, ze względów, że dużo pomagam... Nie "olewam" PW od graczy... Na każde sensowne pytanie na 100% odpowiem... Nie ma u mnie wymówek typu "Bo mam duży spam"... Po prostu mam do innych taki sam szacunek jak i do siebie.




Motywacja na posadę Mistrzem Gry:


Hmm... Gdy raz zasmakowałem posady GM, to bardzo mi się spodobało, lubię mieć obowiązki, teraz po przerwie ok.2miesiące chciałbym znowu zasmakować tej przyjemności. Prawdę mówiąc jest to dla mnie przyjemność jak mogę komuś pomóc... Motywuje mnie jeszcze myśl, że mogę dużo wprowadzić do Teamu jak i wynieś z niego... Człowiek zawsze się uczy czegoś nowego.




Coś o sobie :


A więc mam na imię Dawid, lat 18, znajomi mówią mi Kosa... Pewnie zastanawia was dlaczego ? A więc prawdę mówiąc to dokładnie sam nie wiem... Po prostu kiedyś, koleżanka tak na mnie wymyśliła w szkole podstawowej 1-3 no i tak już zostało do dzisiaj. Mieszkam w mieście, o nazwię Bartoszyce, interesuję się Motoryzacja, Tuningiem skuterów, quadów, samochodów, Koszykówką, ostatnio także piłką nożną (tylko gdy gra nasza reprezentacja), Kobietami , tworzeniem Grafiki, obróbką video oraz edycja/tworzeniem serwerów metina. Jestem otwarty na nowe znajomości, posiadam bogatą kulturę osobistą, cierpliwy, systematyczny, i przede wszystkim miły... Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi. Lubię dużo się pośmiać, pożartować sobie itp
Często pomagam, graczom w grze, gdy piszą... Trzymam się przysłowia "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".
Jak każdy człowiek, mam również swoje wady, lecz nie potrafię sam wskazać jakie to... Jedni uznają moje rozgadanie jako wadę drudzy jako zaletę itp... Ciężko jest tu mówić o swoich wadach i zaletach. Na pewno, będzie nie jedna okazja, abyście mnie lepiej poznali. Zawsze, gdy gram jestem również na komunikatorze. Więc nie powinniście mieć dużego problemu z kontaktem ze mną.
Można się po mnie spodziewać, pełnego wypełniania obowiązków. Myślę, że na początek to starczy co już o sobie wypisałem. Jak już wyżej pisałem, na pewno się na mnie poznacie


Pozdrawiam.

GG : 37966911

Opublikowano

Zostanę GM na serwerze dedyk/hamachi



O sobie:



Nazywam się Dominik,mam 14,5lat, jestem ze śląska.

Doświadczenie:


Gram
na metinie od 2008r. i mam już duże wykształcenie więc chciałbym się
sprawdzić jako Game master (GM) na jakimś serwerze

Co bym robił jako GM:

-Wyłapywałbym hakerów(wh,bs itp)

-Pomagał w szukanie bugów

-Organizowałbym eventy

-Odpowiadałbym na każde pytanie związane z metin2

-Pomoc na forum serwera i TS

Kontakt :

GG:32566236

Skype: pompa.pompa18

Ts+Mikrofon

Wolny czas co najmniej 7h dziennie.
Lub Pw na forum



1apng_sspnxsh.png

Opublikowano

41784191683310284099.png

 

Szukamy jednego Technika z plikami serwerowymi - jestem SPONSOREM a przy okazji Let's Playere'm posiadam 2500+ widzów, więc reklama serwera

to nie jest problem znam się trochę na serwerach, ale szukam kolejnej pary rąk do pomocy.

Team będzie liczył maksymalnie 3 osoby , zostało 1 miejsce dla Technika.

Serwer - Medium / Easy albo Medium / Hard

Przyjmę również technika który posiada pliki praktycznie gotowe!

Proszę, żeby osoby, które mają zamiar się uczyć stawiać serwer do mnie nie pisały

- Plan tworzenia serwera :

Zrobienie plików serwerowych pod serwer MEDIUM / EASY albo MEDIUM / HARD na VPS'ie - już jest zakupiony oraz skonfigurowany pod serwer [system BSD 8.2 32BIT]

Postawienie serwera na VPS na czas [bety] [Polepszenie parametrów Vps'a]

Kupienie pierwszego Dedyka [ ok. 300 ]

Parametry :

icon-proc.pngIntel Xeon E3-1240 v2, 3.4 GHz, 4 rdzenie, 8 MB cache

icon-ram.pngRAM 32 GB

icon-hdd.png2x 1 TB HDD SATA III WD RE4

icon-raid.pngRAID Soft 0/1

icon-link.pngŁącze 200Mb/s

icon-ip.png1 adres IP

icon-manage.pngZarządzania IPMI v. 2.0


- Wymagam od Technika :

TeamSpeak 3 - Dobrego mikrofonu!

Wgrywanie nowych map

Dodawanie nowych przedmiotów

Edycja Client'a

Wgrywanie oraz edycja questów

Wgrywanie nowych mobów

 

Podstawowych umiejętności dotyczących tworzenia serwera

Dużo wolnego czasu na tworzenie serwera minimum [ 5/6 godz dziennie]

Umiejętność wgrywania plików na dedyka / Vps'a

Cierpliwośći do użytkowników oraz Team'u

Dobry kontakt


Oferujemy :

Dostęp do serwera VPS po przyjęciu do Ekipy

Własny serwer TeamSpeak 3 - 512 slotów

Ranga TGM - Na [Dedyku]

Ogarnięty Team

Ranga TGM na forum

Ciągły dostęp do serwera 24/7

15% z IS do ustalenia

Dobre relację między członkami zespołu

Stały kontakt z Właścicielem serwera


KONTAKT :

TeamSpeak 3 : 176.122.226.50

PW Youtube - https://www.youtube.com/user/ZBAWICIELxLS

PW - MPC

Pozdrawiam Zbawiciel

REKRUTACJA OFF

wybierz_serwer.png

Włożyliśmy wszelkie starania i poświęciliśmy dużo czasu na to, żeby nasze serwery rozwinęły się, jak najlepiej!

Opublikowano

Witam forumowiczów,

Szukam GM/Technika do pomocy przy tworzeniu serwera prywatnego

Poszukuję osoby która:

-ogarnia dobrze metina

-ma jakieś podstawy dot.privów metina

-pomocy w wyszukiwaniu nowości

-pomoc w edycji klienta i serwera

Oferuje:

Udział w ciekawym projekcie serwera

Atmosfere współpracy

nowe znajomości

nowe doświadczenia

nową wiedze dot.metina

Kontakt:

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na PW ;)

Wymagany mikrofon do celów ułatwienia komunikacji ;)

Opublikowano

81358491409497640844.jpg





Witam wszystkich uzytkownikow mpcforum .



Od niedawna mam plan, zeby zrobic serwer hamachi ktory bedzie sie roznil od innych, nie bedzie to projekt ' gotowiec i na mpc ' . Chce zrobic zaawansowany projekt ktory moze, moze przejdzie na dedyka, lecz nie jst to pewne mimo to mozna sie pochwapic o hamachi ktory bedzie nosic nazwe ' Venesia2 ' i do tego poszukje teamu, a mianowicie





Technik -> [1/2] [Nick] [Kamileq]




Oczekuje:



*.* Dodawanie Broni


*.*Dodawania Zbrojek


*.*Dodawanie nowych przedmiotów


*.*Dodawanie Nowych Map


*.*Podstawy w cliencie jak i w navi, ftp


*.*Robienie eventow 2 razy na 2 dni ( minimum )



Wiek : min. 14+





Grafik-> [0/1] [Nick]




Oczekuje



*.*Zrobienie loga


*.*Zrobieniei tla logowania


*.*Ramki, etc do prezentacji


*.*Znajomosc komend, ogar



Wiek -> min. 14+





Client Master-> [0/1] [Nick]




Oczekuje



*.*Pomaganie technikowi w cliencie


*.*Dodawanie roznych efektow


*.*Dodawanie roznych bajerow do clienta etc.





Quester -> [1/1] [Kamileq]




Oczekuje



*.*Pisanie questow fabularnych


*.*Dungeony


*.*Blokada bs etc.



(Ja)





Web Master -> [0/1] [Nick]




Oczekuje



*.*Zrobienie strony


*.*Zrobienie forum etc.






Video Master -> [0/1] [Nick]




Oczekuje



*.*Robienie Filmow z zycia serwera


*.*Pomoc w eventach


*.*Minimum 300 subow + skill do robienia filmow





Jakie Rangi?



Kamileq -> [HA] ( Ja )




Technik -> [GA]



All opcje w grze -> dostep do navi, ftp




Grafik -> GS



All opcje w grze -> Brak dostepu do navi, ftp




Video Master -> VM



All opcje w grze -> Brak dostepu do navi, ftp




Client Master



All opcje w grze -> Dostep do navi, ftp







Jaki serwer planuje?



Wiec tak, po glowie mi chodzi old school(fryzury, kostiumy) / 4fun




Max LvL -> 127




Fryzury, kostiumy, pieczecie



Pety



System energi



Nowe questy



Quizy



Systemy



po 4 bronie na klase



po 3 zbroje na klase



i wiele wiecej





Kontakt?




Hamachi


Siec?



Venesia2



Venesia2/2



Haslo 123/12345






Wzor podania




Nick w grze i na mpc foruum



Doswiadczenie



Wiek



Znajomosc komend


Opublikowano

Witam , z tej strony Asfen chciał bym po stawić serwer Easy lub Easy/Medium na bazie Azmala coś takiego , wszystko oczywiście do przemyślenia z resztą Teamu i otworzyć własną zgraną Ekipę i stworzyć dobry projekt dobra to przejdźmy do sedna na początek oczywście , pracujemy na Hamachi potem przejdziemy na Dedyka , posiadam jeszcze stronę do serwera dobra przejdźmy do sedna:



Poszukuję:



- Technika [2x]


- Questera [1x]


- ClientMastera [1x]



Oczekuję:



- Dobrze wykonana praca.


- Rangę w grzę oraz na forum oczywiście i TeamSpeak3.


- % z IS.


- Wgrania plików na serwer Hamachi.



Oferuję:



- Jestem Grafikiem.


- Posiadam TeamSpeak3 z licencją.


- Forum IPB.


- Pomysłodawca.


- Stronę na serwer.




Chętnych do zrobienia takiego serwera , proszę o napisanie mi tutaj na PW.


Opublikowano

OFERUJĘ NAJTANSZE STRONY WWW


POD PRYWATNY SERWER METIN2!


SCREEN :


40558915956384527890.jpg



JUŻ NIEBAWEM :


41549153384216837115.png


GADU- GADU 11891425


92013228207348558797.png


Opublikowano

Zostanę Game Masterem ! Dedyk/VPS/Hamaczi

Kilka słów na wstęp:

Na początku mojego podania chciałbym się przedstawić.Mam na imię Bartek i mam 16lat ,pochodzę ze Szczecina.Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 5-6 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem ,od kilku lat gram w piłkę nożną.

Doświadczenie z Metin2:

Moim najwyższym osiągnięcie w Metin2.PL jest Wojownik Mental 75lvl na serwerze Feniks ;)

O sobie:

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co bym robił jako GameMaster ?

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,
-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,
-pilnował porządku i estetyki na serwerze,
-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,
-TĘPIŁ CHEATERÓW!
-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne:

Mikrofon + TS3?-Jest

Wolny czas 5-6h dziennie?-Jest

Kontakt:

PW Forum , GG: 32596228 ;)

(na początek naszej znajomości mogę dostać rangę TGM i ograniczone prawa)

AKTUALNE

Opublikowano

Witajcie:)

Nie będę sie rozpisywał :)

Chciałbym zostać client masterem lub GMem :)

Mam client prawie skończonego:)

Pracowałem na 2 dedykch,ale na 1 z nich zostałem oszukany.

Nie bd się w tej sprawie rozpisywał.

Client 80% skończony pod serwer hard/medium.

 

 

Oferuję:

 

 

-Wiek 14+,

-Doświadczenie w grze,

-Nowe questy,

-Autorskie pety(4 rodzaje)+ 1 bao bao.

-System osiągnięc edytowany + wymiana u npc edytowana,

-Nie biorę zysków z ISa jedynie range [HA]/[GA].

 

Oczekuję:

-Team 16+,

-Stabilność serwera,

-Wykupienie VPS na testy,a następnie dedyka,

 

 

 

Oferuję się też jako GM :)

Mam 2 letni staż potrafię bardzo dużo,komendy znam wszystkie,jestem uczciowy...

Pisać GG :)

Opublikowano
6a7.png

Witam.


Oferuję Państwu mapy do gry Metin2.

Wykonuję mapy OTWARTE.

NIE WYKONUJE NOWYCH M1.

Poza tym wykonam każdą inną mape.

Dungeony,

Mapy do expa,

Rajdy,

Wykonam każdą mapę według zlecenia.

Rozmiar mapy także nie jest problemem.

Kontakt:

PW forum,

gg: 6178614


Przykładowe prace:


lbm24k.jpg

pre_1372663819__0701_092443.jpg

kjrg3x.jpg


mapa ja i kolega:





Opublikowano

Serwer Xenit poszukuje technika!!

 

Oczekujemy:

-zrobienie plików easy / medium

-profesjonalizmu

-dużej ilości czasu online

-zaangażowania

 

Oferujemy:

-VPS do prac

-Dedyka

-% z IS

-Rangę w grze, na forum i TS

 

Kontakt:

GG: 46951839

Opublikowano

Witam

Poszukuje osoby która zna język lua + mysql.

Mianowicie poprawa [qestu] skryptu aby skrypt lua zapisywał w odpowiednich tabelkach do mysql.

Kontakt PW

 

 

AKTUALNE

NCC3.png

Opublikowano

Witam, otóż poszukuję ok. 25 osób które byłyby w stanie poświęcić swój czas na mój serwer i pomogłyby w odnajdowaniu bugów, chodzi po prostu o testowanie serwera. W zamian za uczestniczenie i pomaganie w tej becie, przy starcie rozdamy tym osobom upominki i prezenty typu: ulepszacze, bronie i inne przydatne przedmioty. Podanie może złożyć każdy, aczkolwiek nie każdy zostanie przyjęty :c

Wzór:

 

[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Czas który jestem w stanie poświęcić(dziennie):[/b]
[b]Dlaczego ja?:[/b]
[b]Coś o sobie:[/b]
[b]Mikrofon(Tak/Nie):[/b]
 

 

Z góry dziękuję za współpracę i pozdrawiam, Mr.White.

P.S. Wszelkie downloady i rejestracje będą udostępniane na pw po dostaniu się do bety :)

Kontakt: PW, GG: 7502883, Temat.

Wszystkie informacje dotyczące otwarcia bety również zostaną podane na pw.

Przewidywany czas otwarcia bety: 8.07.13r - 14.07.13r



Poszukuję grafika który zrobiłby w miarę tanio layout i pomagałby w mniejszych pracach dotyczących serwera.

Kontakt: GG: 7502883/PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...