Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival+Gildia[Autorskie Pluginy/Skrypty][Własny System Gildi][Serwer 60 slotowy]by MasterPepcio


Graihia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer Survival+Gildie by MasterPepcio

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siema!

Hej przestawię wam serwer JacoGaming(MasterPepcia) na którym gram

Serwer Survival+Gildie

Zapisz siobie IP: 46.29.20.175:26982

System Gildii

gildia.png

Gdy zdobędziesz itemy na gildie, otrzymujesz cuboid 50x50,

za dodanie gracza do gildii płacisz 2 diaxami

Rozdzka teleportująca na spawn

rozdzka.png

Aby nie było tak łatwo, stworzyli takie coś,

że na spawna dostaniesz się na pieszo lub gdy stworzysz różdzke

Inny Drop z Stona


DROP2.png

Nie Posiadają Byle jakiegoś OtherDropsa...

Na ich serwerze Działa Fortune

Dodatkowo z kamienia wypada: Proch, Redstone, Wiegiel, Lapis...

Cieeeeekawe Pluginy

zamiana.png


EXP.png

hp.png

Inne Informacje

Na serwerze został zablokowany Pot Sily II!

Dlaczego?

Ten Pot daje więcej niż kox jabłko, aby PvP było w miarę wyrównane ten pot został zablokowany...

Zapraszam do dyskusji... Zagracie?



Ten kto wbił na serwer niech pisze że znalazł się od reklamy gracza Graihia

Opublikowano

Serwr wygląda epicko, Jutro zagram można wiedzieć ile on ma? ;)

Opublikowano

No serwer jest na 1.6.2, ogólnie teraz wszystkie serwery będą na 1.6.2, nie chcesz to nie graj jak zmienienie wersji tobie przeszkadza.

Opublikowano

Zapraszam na serwer, bardzo mi się ten serwer podoba. Na serwerze jest miła atmosfera, mili gracze jak i fajna i ogarnięta Administracja. Niestety na serwerze gra zbyt mało ludzi, rozgrywka jest trochę nudna ponieważ w każdej gildii jest po 4 do 7 osób.

Wbijajcie na serwer i zapraszajcie znajomych.

Opublikowano

Serdecznie zapraszam! Ogarnięta administracja, mili gracze po prostu Super serwer! Zapraszam! Mój nick: Ciasnyy

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...