Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Okrągła rzeźnia [KM sezon 5][WL][LifeMC][Start 11.07 o 11:00]


noname3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Okrągła Rzeźnia

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra sezon 5

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: Podam przy starcie

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: tak, podczas wojny

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

Administracja2.png
H@:Liukaner

KidMod:MrStefek

KidMod:YamaPlayingGames

pluginy.png
OtherDrops, LifeMC, AutoMessage, NocheatPlus, WorldEdit, MultiCommand, CoreProtect, Simple-AutoSave, Vault, ClearLag, PremissionsEx, worldGuard, Essentials, EssentialsProtect, AuthMe, EssentialsSpawn, NxHealthBar, EssentialsChat

InformacjeDot.png

Serwer startuje jutro o 11:00 tj 11.07.2013.
Mapa będzie podzielona na połowy(połowa czerwonych i połowa niebieskich) na których do czasu wojny będą cuboidy tej właśnie gildii.
Czas na zbieranie surowców wynosi ok 3 dni.
Od graczy oczekuje się przebywania na TS3 podczas większości czasu spędzanego na serwerze.
TS:

IP:onewayticket.s-v.pl

Pokój:[1] √ιק : Okrągła Rzeznia


Wzór na wl:
Nick:
Imię:
Wiek:
TS3(czy masz):
Co to Greef:
Dlaczego ty(minimum 3 zdania):

 

Generator by -outi-

Opublikowano

Nick: Kamil155
Imię: Kamil
Wiek: 11
TS3(czy masz): Posiadam.
Co to Greef: Niszczenie Spawnu/Czyjeś Własnośći
Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Ponieważ Jestem Ogarnięty, Nie Kradne Swojej Drużynie:)

Opublikowano

Nick: MrMarcinx
Imię: Marcin
Wiek: 15
TS3(czy masz): Tak
Co to Greef: osoba która kradnie, niszczy/oszpeca mape
Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Jestem ogarnięty nawet dużo gram. Umiem się dogadywać z innymi. Nie okradam innych i umiem nieraz robić fajne budowle :D

Opublikowano

Nick: Kamil155

Imię: Kamil

Wiek: 11

TS3(czy masz): Posiadam.

Co to Greef: Niszczenie Spawnu/Czyjeś Własnośći

Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Ponieważ Jestem Ogarnięty, Nie Kradne Swojej Drużynie:)

Rozwiń się bardziej w "Dlaczego Ty"

 

Nick: MrMarcinx

Imię: Marcin

Wiek: 15

TS3(czy masz): Tak

Co to Greef: osoba która kradnie, niszczy/oszpeca mape

Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Jestem ogarnięty nawet dużo gram. Umiem się dogadywać z innymi. Nie okradam innych i umiem nieraz robić fajne budowle :D

wstępnie dodany lista drużyn zostanie udostępniona przed startem

Opublikowano

Nick: Snager
Imię: Sylwek
Wiek: 15 lat
TS3(czy masz): mam
Co to Greef: Jest to niszczenie i rozwalanie innym gracza w grze . Przeszkadzanie
Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Ponieważ jestem ogarnięty . Uwielbiam serwery tego typu . Mam ciastko :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...