Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wybić się ze Srebra ?


BlindMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie jakieś rady jak wybić się ze Srebra tylko nie piszcie jak jesteś dobry to się wybijesz.

Chodzi mi o to jakie postacie pod co się podstawiać :early , mid czy late?.Grać pasywnie czy agresja?I jaka linia najlepsza?

Czy macie jakieś zasady na soloq których się trzymacie?

Chciałbym się w końcu wybić przynajmniej do Gold'a.

 

Odpowiedzcie na serio bez blame'u i trollingu Pl0x ;D

Z góry dzięki.

Cpt%20Vezzie_eune_64_3_logo.png

Opublikowano

Agresywna Evelynn w DuoQ z midem ;)

 

Chyba jeden z naj junglerów obok Elise. Ogólnie graj junglą i midem. Większa szansa na win przez roaming.

Opublikowano

siedze w silver 1.

najlepiej mi się carruje nasusem top (op late) lub ezem blue build (op late)

no i oczywiscie moja kochana LUX na midzie

staraj sie grac jak najbardziej agresywnie w early game(oczywiscie z wardami) a w late zawsze czekaj na team i staraj sie walczyc 5v5

latwo wycarrowac jungle,top,mid,adc,wszystkie te linie są dobre jesli sie ogarnia.

na soloq polecam dawac wskazowki w sprawie banow,nie flejmic,zachecac do robienia teamightow 5v5,zawsze wardowac,mowic ludziom focus,itp itd. najlepiej wybieraj postacie do late game,bo one najlepiej carruja

takie postacie to : ezreal blue build,nasus,vayne,tristana,miss fortune,czy orianna

probuj tez pomagac przy wyborze postaci,zeby caly team mial AOE ulti :)

baner.png

Opublikowano

Bierz jungle i pomagaj na liniach, bo nic Ci z tego że się sfeedujesz jak team dostanie po dupie. Muszisz gankować i wyrobić noobom ze swojego teamu przewagę.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

nie graj duoq który jest słabszy od ciebie lub lepszy. Tylko +-1 dywizja. Inaczej debilow ci rzuci. Poza tym graj hecarimem do Silver 2, później Lee sin/xin zhao. Ew draven, ale po nerfie early oslablo

2up Lux? Ta postać jest dawno useless, kassarin na linii i możesz się pożegnać z 3-6 lp. Należy się nastawić na early i jak najlepiej zoutfarmic wroga. Imo

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Najlepsze są postacie po prostu z dużą ilością CC, im masz więcej CC tym większa szansa na wygraną po prostu. Najlepsze linie do carrowania to na pewno jungla i mid (roamowanie). Z moich gier też zauważyłem, że często typowe poke teamy wygrywają. Styl pasywny czy agresywny w sumie zależy od postaci, takim Karthusem/Orianną trzeba po prostu farmić jak najdłużej by wygrać mid/late game, a postaciami typu Akali/Diana trzeba po prostu zjechać przeciwnika, outfarmić go a potem roamując dojechać reszte linii.

 

Najważniejsza zasada na SoloQ to najzwyklej omijać polaków. Naprawdę dosłownie żadna narodowość na EUNE nie sprawia tyle problemu co Polacy. Gdy przegrywacie to będzie mega flame a następie ktoś pójdzie sobie AFK, jeśli wygrywacie to zaczną być po prostu zbyt pewni siebie a potem jak zawsze throw. Wiem co piszę, mam w tym sezonie ponad 600 rankedów, w poprzednim też sporo. po 80% przegranych gier okazywało się, że niestety ta osoba przez którą przegraliśmy była Polakiem.

 

W sumie to jest jeszcze jedna sprawa, czyli Pick Order > Call Order. Jeśli ktoś przed tobą bierze twoją główną linie to zostaje ci po prostu wziąć coś innego. Jeśli grasz rankedy to powinieneś być w stanie grać na każdej linii.

Opublikowano

@3up stary chyba nie wiesz co ja wyczyniam lux.

ownie i talonow i kassadinow i diany,wszystko

jak juz mowilem,kazdego da sie zjechac jak sie ogarnia dana postac. robie lux pod cd,takze spamie co 30sec ulta.dla mnie jest to super postac,dlatego jest moim mainem.

kazda postac jest dobra kiedy sie ja ogarnia,a nie ktos zagra 1 raz bedzie mial 1/9 i mowi "omg noob champ sry for feed they counteeereed meee and jungler no gankssss reportttt"

baner.png

Opublikowano

Ja wychodziłem na Platyne tylko i wyłącznie Supportami , może to i śmieszne , ale czysta prawda. Musisz grać postaciami , którymi na prawdę ogarniasz i wiesz , że mają dobrego late'a. Osobiście polecam Tresha , Nami .

Opublikowano

Bierz mida, najlepiej mobilnego i najlepiej wybierz do tego teleport+flash. Jak trafisz na słabych graczy to zwyczajnie gankujesz linię teleportem i oddajesz słabemu fraga (jak jest wybitnie słaby to zatrzymujesz bo szkoda golda wtedy ;_; ).Ewentualnie możesz wziąć junglera, zwłaszcza mile widziany w tej roli mocny ganker np. Hecar, Elise, Lee Sin.

 

Stawiaj się najczęściej pod early/mid game, zazwyczaj jak złapiesz kilka fragów w early (dla przypomnienia to jest silver), to team utrzymuje przewagę do końca gry. Fakt, to są rankedy i szansa na surr at 20 jest dużo mniejsza, to jednak przewaga w killach w twojej drużynie demotywuje nieco przeciwników, skutkiem czego gra staje się dla was jeszcze łatwiejsza.

 

Co do stylu gry "Grać pasywnie czy agresja?" - to już zależy od tego gdzie jesteś.

Na Bot lane powinieneś grać mimo wszystko pasywnie,

na topie i midzie pasywnie do momentu rozpoczęcia najsilniejszej fazy gry dla twojej postaci, agresywnie od momentu, w którym twoja postać czuje się najlepiej (np. Vladek od 9lvl)

W jungli agresywnie, stawiaj na ganki a nie na czyszczenie jungli.

 

Co do moich zasad, których się trzymam to mam wywalone po części na pewne reakcje drużyny (nie mylić z "wywalone na team"!), jeśli jest taka możliwość to wybieram linię najodpowiedniejszą dla mojego stylu gry. Zwykle przeglądam możliwości drużyny, jak widze typa który ogarnia na równi ze mną lub lepiej, to trzymam się jego wskazówek o ile jakieś wyda. Warto też narzucić sobie zasade, by nigdy nie grać pod wpływem silnych emocji - jak jesteś ostro zdenerwowany to twój skill spada.

Opublikowano

@3up stary chyba nie wiesz co ja wyczyniam lux.

ownie i talonow i kassadinow i diany,wszystko

jak juz mowilem,kazdego da sie zjechac jak sie ogarnia dana postac. robie lux pod cd,takze spamie co 30sec ulta.dla mnie jest to super postac,dlatego jest moim mainem.

kazda postac jest dobra kiedy sie ja ogarnia,a nie ktos zagra 1 raz bedzie mial 1/9 i mowi "omg noob champ sry for feed they counteeereed meee and jungler no gankssss reportttt"

Ziomek wyjdź z bronze, bo w grze NA POZIOMIE czyli nie troll team z jakima tam skillem,lux nie ma szans vs kassa czy talon. Jeszcze powiedz mi o katarinie first picku? Poza tym nie rozumiem, dlaczego masz mnie za slaba lux. Gram nia wybornie, lecz widzę ze to ty jej nie ogarniasz. Why? Nie znasz jej potencjału. Robi się nia pod farmę, late gamę by rozpieprzac przez pole

 

 

Pamiętaj by nie robić drakow i baroniszow na pale. TYLKO GDY PRZECIWNICY SA W OSLABIENIU. Dlaczego? Ponieważ robiąc barona sami jesteśmy osłabieni, a przeciwnicy mogą go po prostu skraść i zniszczyć na popiół.

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Macie jakieś rady jak wybić się ze Srebra tylko nie piszcie jak jesteś dobry to się wybijesz.

Chodzi mi o to jakie postacie pod co się podstawiać :early , mid czy late?.Grać pasywnie czy agresja?I jaka linia najlepsza?

Czy macie jakieś zasady na soloq których się trzymacie?

Chciałbym się w końcu wybić przynajmniej do Gold'a.

 

Odpowiedzcie na serio bez blame'u i trollingu Pl0x ;D

Z góry dzięki.

chciałeś napisać chyba bez flame'u i trollingu ...

sprwadz sobie co to znaczy "blame" bo to co piszesz jest bez sensu

Metin2: TheLasVegas / JOINTOWO


LOL: TheLasVegas 1800+ BAN


Opublikowano

Graj duo jungler/mid lub jungler/top. Do jungli bierz takie champy jak: j4/Zac/Sejuani/Heca/Xin/ , a na topa : Wukong/Renekton/Elise/Jayce . Takim duo napewno wygrasz gre, a nawet zadnych botow nie bedziesz musial uzywac jak drugi Moderator Ci radzil :D

sstwc.jpg

Opublikowano

Ziomek wyjdź z bronze, bo w grze NA POZIOMIE czyli nie troll team z jakima tam skillem,lux nie ma szans vs kassa czy talon. Jeszcze powiedz mi o katarinie first picku? Poza tym nie rozumiem, dlaczego masz mnie za slaba lux. Gram nia wybornie, lecz widzę ze to ty jej nie ogarniasz. Why? Nie znasz jej potencjału. Robi się nia pod farmę, late gamę by rozpieprzac przez pole

 

 

Pamiętaj by nie robić drakow i baroniszow na pale. TYLKO GDY PRZECIWNICY SA W OSLABIENIU. Dlaczego? Ponieważ robiąc barona sami jesteśmy osłabieni, a przeciwnicy mogą go po prostu skraść i zniszczyć na popiół.

ty nie rozumiesz,że ja mam ją tak wyćwiczoną,że każdego zjadę ? nie obchodzi mnie to co o mnie piszesz,bo nie widzałeś mojej gry. tyle w tym temacie

baner.png

Gość koxxxik12
Opublikowano

Ryze nie robisz pod ap to najważniejsze

1.Roa

2.muramana

3.buty na przebicie

4.lodowa rękawica

5.całun banshee

6.i tutaj wybór wota lub jeżeli przeciwnicy stackują m.resy to to item na przebicie odporności

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...