Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]{Czy zagralibyście}Survival + Frakcje (Spolszczone pluginy){Autorskie pluginy}


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano!

Mam do was takie pytanie..

Czy zagracie na moim serwie "Survival + Frakcje"???

Krótki opis co na nim będzie...

1.Pluginy

-AuthMe PL100%

- AutoSaveWorld PL100%

- AZRank

- BypassSlots

- ClearLag PL100%

- CookieMonster

- EpicBossrecoded

- Essentials

 

 

- EssentialsChat

- EssentialsProtect

- EssentialsSpawn

- ExpZeStone

- Fractions PL100%

- HTTPConsole

- iConomy

- JoinMessage PL100%

- MotdManager PL100%

- Multiverse-Core

- Multiverse-Portals

- OtherDrops PL100%

- PayInItemsForGuild PL100%

- PermissionsEx

- PlayerHeads

- PvpLevels

- RegisterCounter

- Reservations

- TimTheEnchanter

- Valut

- WorldEdit

- Worldguard

Będą jeszcze pluginy autorskie:

- Plugin specialny na arenę pvp ale taka średniowieczną VI w.

- Plugin na parkour ale z końmi takie przeszkody!!!

 

2. Jeśli się wam podoba ale brakuje wam czegoś np. z pluginami to proszę pisać niżej.

A jak macie pomysł na średniowieczne pluginy typu arena pvp parkour to proszę pisać!!! Zastanowię się :)

 

Rangi:

Gracz

Admin MrxJoint

Head Admin Ezio

Moderator -----

Dziewczyna

Bedą jeszcze:

VIP

SVIP

 

Vipy będą ałtomatyczne przez stronę www (tak planuję)

 

Range Dziewczyna otrzymuje każda dziewczyna jaka wejdzie na serwa!!(ale ma takie same komendy jak gracz xD

różnica to kolorowy nick i kolor rangi:)

 

Moderator jest wolny więc może zrobię ją płatna jakieś 11 zł na miesiąc ale to "chyba"

 

Chciałem dodać plugin:

Survival Games ale coś mi nie idze jeśli ktoś zna jakiś poradnik to niech podeśle linka a nie pogardze nim:P

Pozdrawiam was!

I zagłosujcie na ankiecie!!!

Bajo:)

 

Parę fotek:

 

Arena PVP:

 

 

 

Spawn:

 

 

 

Itemy na gildie:

 

Dropy:

 

 

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Serio? Ranga dziewczyna?

God... please kill me. Do czego to dochodzi...

Proponuje usunąć to, serio do niczego nie przydaje się w minecraft'cie, tym bardziej na sv + frakcje

Opublikowano

Nie, nie zagrałabym. Takich serwerów jest mnóstwo, autorskich pluginów nie widzę, mapa tragiczna.

Zgaduję, że kolejny serwer, który padnie po tygodniu, bo mama nie da na opłacenie go. :-)

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

Dobra dzięki za super obpowiedzi;(

Już wymyslilem lepszy serwer a nawet fabułę wkrótce napiszę...

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

"
Będą jeszcze pluginy autorskie:

- Plugin specialny na arenę pvp ale taka średniowieczną VI w.

- Plugin na parkour ale z końmi takie przeszkody!!!
"
20 Minut Pracy + Ta mapa Obawiam się że to nie wypali :/

A na koniec "ałtomatyczne " Cytując @exonex "God... please kill me."



Opublikowano

To może od razu do grobu mnie wgonicie..??

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

To może od razu do grobu mnie wgonicie..??

Nie ale prawda jest taka że Aby powstał Naprawde Dobry serwer Potrzebujesz

Zaufanych Modow Adminów

Programistów (Wtedy będą to naprawde Autorskie Pluginy) Budowniczych (Lecz naprawde Dobrych)

Doświadczenia oraz Co najwazniejsze Pomysłu (Czegoś czego jescze nie było ) :D

Opublikowano

Co z tego, że wypisujesz jak nie napisałeś nawet na czym będzie polegała rozgrywka na serwerze ? Czy to będzie kolejny czysty survival, który tylko wgrywa plugin factions niezgodnie z jego przeznaczeniem (czyli, że lepiej mieć baze bez frakcji i nie zdradzać swojej pozycji). Jaki będzie system zdobywania surowców (other drop / tradycyjnie / itd) ? Jakie będą przywileje Vipa. Czy regularny gracz ma dostęp do takich podstaw jak sethome itd itp. Opisz serwer to będziesz wiedział czy gracze rzeczywiście zagrają czy nie.

Opublikowano

A i najważniejsze jeśli Chcesz założyć dobry Serwer Minecraft Zapomnij o
Hostingach Typu "mineserv" "pukawka" Itp Najlepiej Kupić Dedyka na
Debianie

Opublikowano

Dobra juz wybilscie mi z glowy ten serwer!!!!!

Podpowiedzcie coś1!!!!!

PLis!!!

mam taki pomysł

"Kiedys Rzym to było spokojne miasto...

Żyło sie tu dobrze i uczciwie..
Lecz pewnej burzowej nocy..
Wydarzyło się cos okropnego..
Pewien "templariusz" zagroził że zniszczy miasto...
I wszystko zaczeło się sypać..
Lecz istnieje jeden człowiek który może temu zapobiec..
Na imie mu....
Musi on zdobyć przed "templariuszem" Jabłko Edenu...
Przed nim duzo niebezpiecznych przygód.."
To jest tylko myśl wiec nie krytykujcie tylko poprawiajcie!!!!

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Miejsce w administracji kupowane za kase jest częstym powodem nadużyć na serwie.

Fajnie, że wypisałeś pluginy ale co z tego skoro nie napisałeś praktycznie NIC o rozgrywce na serwerze. Jaki ma być drop rate surowców skoro już chcesz other dropa. Jakie będą ustawienia Factions. Perły endermana za gildie będą stanowiły nie lada problem jeżeli nie będzie na spawnie teleporta do endu. Jakie przywileje dla vipa ? Jakie uprawnienia ma normalny gracz ? Ma sethome ? itd itp

Opublikowano

Ogólnie powiedziałbym, że serwer jakby zrobiony dla kasy.


A o mapie nie wspomnę, kompletna porażka dla mnie.


Widać, że serwer robiony bez serca.


I co z tego, że to dedyk.


Ludzie potrafią zrobić na hamachi pro serwer z sercem.


Kasa się nie liczy w życiu.



P.S. jedynie podoba mi się, że ktoś w końcu odróżnił dziewczyny od reszty :P



Pozdrawiam


2h5l7av.png


50*/100*/150*/200*/250*/300*/350*/400*/


Opublikowano

@.Madzia. ;* Nie rozwalaj mnie, bo twój serwer nie jest lepszy, gówno które padnie po tygodniu.. Może Tobie mama nie daje na opłacenie, skoro pada po tygodniu?..

Opublikowano

Ładne się rzeczy dowiaduje...

A mnie tylko krytykują!!!!!

Ale serio macie jakieś pomysły????

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Nie zagrał bym. Mapa okropna wygląda jak budowana przez jakiś dzieci 8-10lat pluginy nie są jakieś zbytnio kreatywne :) Totalne 0 a nie serwer ;3

Odkrywca
Opublikowano

Taki serwer. Nie dzięki dupa syf i malaria.Pluginy tak zajebi*te ,że mój brat który nie gra w MC napiszę lepsze :P.A do mapy szkoda mi słów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIE ZAGRAM

pikachunv6.png

Pikachu zachwilę cię porazi :).Jeśli nie zostawisz lajka

Opublikowano

Tak, autor prosi o pomysł, ale nikt nie czyta jego postów, trochę to smutne.

Do autora:

Zrób serwer RP, wymyśl inną fabułę, dłuższą, bardziej wciągającą, staraj się nie wplatać do tego istniejących miast. Co do mapy to musi być w niej na pewno więcej niż dwa duże miasta, kilka mniejszych, kilka wsi (które będą regionami by ich nie niszczyć). Wtedy rozgrywka zacznie nabierać jakiegoś sensu.

 

Na serwer RP będziesz potrzebował nie tylko istniejących pluginów, ale także autorskich pomysłów. Ogółem pracy jest bardzo dużo. Na początku rozpisz sobie wszystkie założenia i zaplanuj co będzie przy starcie, a co dodane z czasem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...