Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2]Heo Mundo Survival+Gildie Non Premiun


BllintPl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

===== Hueco Mundo =====

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

KONKURS!!!

Napisz swój nick pod tematem, a weźmiesz udział w losowaniu!
Do wygrania będzie ranga SuperVIP i wiele innych! ;-)

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

Szukasz idealnego serwera do pogrania ze znajomymi?
Poprzednie serwery nie spełniły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

Czeka na Ciebie wiele nowości, doświadczona administracja,

serwer oparty na autorskich skryptach!

Aby dowiedzieć się więcej o serwerze, sprawdź screeny na dole tematu i

opis nowości!

Heo Mundo -- Serwer od graczy dla graczy!

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

ho3lgz.jpgbydc.pngho3lgz.jpg

ADRES IP : 91.230.204.65:25567!

100 slotów,

No-Premium,

Najnowsza wersja 1.6.2.

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

ho3lgz.jpgdydc.pngho3lgz.jpg

Właściciel :: Zagraniczny

HeadAdmin :: Corsoo

Admin :: Kuhciik

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

Masz jakieś pytanie/propozycję?

Pisz śmiało w odpowiedzi pod tematem, nie gryziemy! ;-)

Więcej informacji już wkrótce!

// Jeżeli masz patrzeć w przeszłość, to jakie były moje poprzednie serwery, ile

trwały i przez to hejtować, to lepiej wyjdź. Nie patrzmy w przeszłość. :-) //

»-----------------------------------------------------------------------------------------------«

.

Opublikowano

Nie polecam, nie miła Administracja. Administracja nie potrafi przyjąć opinii na temat serwera.

Spawn nie jest funkcjonalny, a serwer strasznie laguje.

Opublikowano

Nie polecam serwera ze względu na lagi. Odrzuciło mnie też pisanie pewnego "lover'a", który podnieca się, że niby dużo graczy wchodzi na serwer i pomaga, po to by zaprzyjaźnić się z Administratorem, który po pewnym czasie da mu Moderatora. Żałosny typek.

 

 

Też co do serwera - widać koledzy z klasówki skoro jest tu tylu Administratorów, lagi jak jest tylko parę osób na serwerze, spawn nie jest też zbyt okazały.
"Nasz serwer jest inny!" - Taaa... serwer survival z pluginem na gildie. Już to znam.




Radzę zmienić maszynę, bo po pewnym czasie nikt nie wbije. Spawn lepiej, żeby był bardziej wyróżniający się spośród innych serwerów. I mniej takich ludków, którzy chcą się przypodobać. Tyle :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...