Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Bląd gdy odpalam metka z autopickupem na wybrane itemy.


xse2s2s2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko zrobiłem jak na tym poradniku: http://www.mpcforum.pl/topic/803245-dl-autopickup-na-wybrane-itemy-v2/

 

Lecz gdy odpalam metka mam takie coś

 

 

---------------------------

LOG

---------------------------


system.py(line:273) RunMainScript

system.py(line:192) execfile

system.py(line:163) Run

prototype.py(line:60) ?

prototype.py(line:51) RunApp

networkModule.py(line:193) SetLoginPhase

networkModule.py(line:159) SetPhaseWindow

networkModule.py(line:171) __ChangePhaseWindow

introLogin.py(line:256) Open

introLogin.py(line:869) __LoadLoginInfo

system.py(line:192) execfile

system.py(line:163) Run

loginInfo.py(line:19) ?


Run - exceptions.KeyError:21


---------------------------

OK

---------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POMOCY !!!

Opublikowano

Od nowa klienta zainstaluj.

 

Zainstalowalem od nowa i teraz takie cos:

 

---------------------------

LOG

---------------------------

 

system.py(line:273) RunMainScript

system.py(line:192) execfile

system.py(line:163) Run

prototype.py(line:7) ?

system.py(line:130) __pack_import

system.py(line:110) _process_result

networkModule.py(line:14) ?

system.py(line:130) __pack_import

system.py(line:110) _process_result

playerSettingModule.py(line:100) ?

system.py(line:130) __pack_import

system.py(line:110) _process_result

game.py(line:36) ?

system.py(line:130) __pack_import

system.py(line:110) _process_result

introLogin.py(line:9) ?

system.py(line:130) __pack_import

 

Run - exceptions.SyntaxError:invalid syntax (line 40)

 

---------------------------

OK

---------------------------

 

Opublikowano

Proponuje M2bob'a, klucz do kupienia na allegro i 0 problemów, wszystko działa jak należy :)

 

Jesteś za przeproszeniem idiotą ? M2bob'a na priva 0.o i nie nabijaj postów pacanie :)

Opublikowano

Mi kiedyś wyskakiwał log gdy zostawiałem puste 5 pole w ip servera później dodałem takie same ip z 4 pola na 5 i było po problemie. Może masz to samo

''Moc Energia Amfetamina''

 

Opublikowano

Mi kiedyś wyskakiwał log gdy zostawiałem puste 5 pole w ip servera później dodałem takie same ip z 4 pola na 5 i było po problemie. Może masz to samo

 

Dziękuje bardzo w końcu ktoś dobry na tym forum się znalazł :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...