Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KW] Śmiercionośna Kraina - Autorskie Pluginy, Wojny Teamów, Autorski AntyXRay By MaRsOnIx !


Qwant1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Smiercionosna Kraina

Informacje3.png

 

strzalka.gifTYP: KW - Wojny Teamow

 

strzalka.gifSloty: 40

 

strzalka.gifIP: SmiercionosnaKraina.srvmc.pl

 

strzalka.gifPotwory: ON

 

strzalka.gifZwierzeta: ON

 

strzalka.gifPvP: ON

 

strzalka.gifPremium: NonPremium

 

strzalka.gifNether: ON

 

strzalka.gifBialaLista: ON

 

Administracja5.png

MaRsOnIx

 

 

pluginy3.png

Wiekszosc Autorskich..

 

 

InformacjeDOT3.png

Wzor Podania :
Nick :
Wiek :
Czy posiadasz TS3 ? :
Dlaczego ty ? :
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) :
Ortografia (1-10) :
Umiesz grać zespołowo ? :

Stan mikrofon'u :

 

Opublikowano
Nick : Ransley

Wiek : 15
Czy posiadasz TS3 ? : Tak

Dlaczego ty ? : Bo chcialbym pograc na serwerze a'la KM:).
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : 9

Ortografia (1-10) : 10

Umiesz grać zespołowo ? : Oczywiscie gram tylko zespolowo ;3


Stan mikrofon'u : 9/10 ;3

Jesli mozna to podam dane kolegi bo niestety nie ma konta na mpcforum a nie chce mu sie zakladac mysle ze nie bedzie problemu jezeli napisze za niego :)

 

Nick : TheKalneX

Wiek : 14

Czy posiadasz TS3 ? :Tak

Dlaczego ty ? : Chcialby pograc na serwerze typu KM. Szukamy razem takiego serwera juz 3 Dni ;).

Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : 9

Ortografia (1-10) : 9

Umiesz grać zespołowo ? : Tak


Stan mikrofon'u : Bardzo dobry


 



 

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

a i jescze male pytanko czy bedziemy podzieleni na teamy ? Jezeli tak to prosze o dodanie mnie i mojego kolegi do tej samej druzyny mysle ze nie bd problemu. Dziekuje.

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

a i jescze male pytanko czy bedziemy podzieleni na teamy ? Jezeli tak to prosze o dodanie mnie i mojego kolegi do tej samej druzyny mysle ze nie bd problemu. Dziekuje.

Tak będą teamy i o dodanie do tego samego teamu nie ma problemu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...