Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KW] Śmiercionośna Kraina - Autorskie Pluginy, Wojny Teamów, Autorski AntyXRay By MaRsOnIx !


Qwant1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Smiercionosna Kraina

Informacje3.png

 

strzalka.gifTYP: KW - Wojny Teamow

 

strzalka.gifSloty: 40

 

strzalka.gifIP: SmiercionosnaKraina.srvmc.pl

 

strzalka.gifPotwory: ON

 

strzalka.gifZwierzeta: ON

 

strzalka.gifPvP: ON

 

strzalka.gifPremium: NonPremium

 

strzalka.gifNether: ON

 

strzalka.gifBialaLista: ON

 

Administracja5.png

MaRsOnIx

 

 

pluginy3.png

Wiekszosc Autorskich..

 

 

InformacjeDOT3.png

Wzor Podania :
Nick :
Wiek :
Czy posiadasz TS3 ? :
Dlaczego ty ? :
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) :
Ortografia (1-10) :
Umiesz grać zespołowo ? :

Stan mikrofon'u :

 

Opublikowano

Serdecznie Zapraszam !

Na Serwer Dodano :

Moce na łukach

Nowe enchanty

oraz npc ,które sprzedają ciekawe itemki.

Opublikowano

Nick :MrgSeta


Wiek :14
Czy posiadasz TS3 ? :Tak


Dlaczego ty ? :Jestem ogarnięty , miły i pomocny.Byłem Moderatorem na serwerze , który niestety już padł.Oczywiście jestem ogarnięty , ogarniam ortografie , nie griefuje i lubie takie sewery.


Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : Nie wiem możecie mnie ocenić sami


Ortografia (1-10) :9


Umiesz grać zespołowo ? :Tak

Stan mikrofon'u :Zepsuty

2.png

Opublikowano

Nick :MrgSeta

 

Wiek :14

Czy posiadasz TS3 ? :Tak

 

Dlaczego ty ? :Jestem ogarnięty , miły i pomocny.Byłem Moderatorem na serwerze , który niestety już padł.Oczywiście jestem ogarnięty , ogarniam ortografie , nie griefuje i lubie takie sewery.

 

Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : Nie wiem możecie mnie ocenić sami

 

Ortografia (1-10) :9

 

Umiesz grać zespołowo ? :Tak

 

Stan mikrofon'u :Zepsuty

Dodany.

Opublikowano
Nick : Gromek.
Wiek : 16
Czy posiadasz TS3 ? : tak.
Dlaczego ty ? : Lubie grać w grupie, umiem przyzwoicie budować i postaram się pomagać każdemu kto o tą pomoc poprosi.
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : 7.5
Ortografia (1-10) : 7
Umiesz grać zespołowo ? : tak.

Stan mikrofon'u :dobry.

Bez_nazwy.gif

 

Opublikowano
Nick : Wamakaz
Wiek : 12
Czy posiadasz TS3 ? : Tak, w razie potrzeby posiadam też Mumble.
Dlaczego ty ? : Ponieważ lubię serwery takiego typu, jestem ogarnięty, nie tak jak niektórzy, może mam mało lat, ale nie pożałujecie że mnie przyjęliście.
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : 9/10
Ortografia (1-10) : 10/10
Umiesz grać zespołowo ? : Tak, ciągle gram zespołowo,.

Stan mikrofon'u : Bardzo dobry ( 9,5/10 )

 

Dodatkowe:

 

Posiadam kanał Youtube, więc mogę kręcić odcinki. :)



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano
Nick : trickshooter
Wiek : 17
Czy posiadasz TS3 ? : tak
Dlaczego ty ? : jestem najlepszy, sądzę, że będzie to fajna przygoda :)
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : 9
Ortografia (1-10) : 10
Umiesz grać zespołowo ? : jasne!

Stan mikrofon'u : OK

 

Opublikowano

Nick : Kicuu
Wiek : 12 ale ogarniam
Czy posiadasz TS3 ? : Tak
Dlaczego ty ? : Jestem ogarnięty , miałem 5 serwerów
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : 7/10
Ortografia (1-10) : 10/10
Umiesz grać zespołowo ? : Tak :-)

Stan mikrofon'u : Elite Pro Mikrofon :D

Opublikowano
Nick : malygofr
Wiek : 15
Czy posiadasz TS3 ? : tak
Dlaczego ty ? : Lubie Tego typu serwerery. Uwielbiam pracowac w grupie
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : 10
Ortografia (1-10) : 10
Umiesz grać zespołowo ? : tak

Stan mikrofon'u : bardzo dobrze

 

Opublikowano
Nick : iDziany
Wiek : 15
Czy posiadasz TS3 ? : Tak
Dlaczego ty ? : Ponieważ jestem bardzo dobrym i stałym graczem w Minecraft gram ponad 3 lata , Miły przyjazny oraz pomocny i co najważniejsze bardzo dobry w pvp.
Jak dobry jesteś w pvp w skali od (1-10) : 9
Ortografia (1-10) : 10
Umiesz grać zespołowo ? : Tak

Stan mikrofon'u : Dobry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...