Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

::[Autorskie Pluginy/skrypty] PvP.ExGames.PL [PvP] [Ogar] [Szukamy Adma.]


alvin11pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NICK: Oskiboski
WIEK:
14 lat
TS3: tak
MIKROFON:tak
OKRES GRY W MINECRAFT: od 2009
JĘZYKI PROGRAMOWANIA: php
ZNAJOMOŚĆ KOMEND:12
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: tak i to dużo razy

Dlaczego Ty: Moge płacić co3 tygodniowe składki na serwer do 80 zł

D

Opublikowano

NICK: marcell2k
WIEK:
14
TS3: [tak/nie] TAK
MIKROFON: [tak/nie] TAK
OKRES GRY W MINECRAFT: [w latach] 4LATA
JĘZYKI PROGRAMOWANIA: [np.: php] JAVA :)
ZNAJOMOŚĆ KOMEND: [od 1-15] 12
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: [tak/nie] TAK (na wielu)


:) mam nadzieje ze mnie przyimią :>
Również moge placic skladki co miesiac 30zl

1RkW7od.png

Opublikowano

NICK: marcell2k

WIEK: 14

TS3: [tak/nie] TAK

MIKROFON: [tak/nie] TAK

OKRES GRY W MINECRAFT: [w latach] 4LATA

JĘZYKI PROGRAMOWANIA: [np.: php] JAVA :)

ZNAJOMOŚĆ KOMEND: [od 1-15] 12

BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: [tak/nie] TAK (na wielu)

:) mam nadzieje ze mnie przyimią :>

 

Wiek +14

 

NICK: Oskiboski

WIEK: 14 lat

TS3: tak

MIKROFON:tak

OKRES GRY W MINECRAFT: od 2009

JĘZYKI PROGRAMOWANIA: php

ZNAJOMOŚĆ KOMEND:12

BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: tak i to dużo razy

Dlaczego Ty: Moge płacić co3 tygodniowe składki na serwer do 80 zł

D

 

Wiek +14 ale może się zastanowie

Opublikowano

NICK: Dzokersol

WIEK: mam 15 lat

TS3: tak (skype też)

MIKROFON: no jasne !

OKRES GRY W MINECRAFT: 3,5 lata

JĘZYKI PROGRAMOWANIA:

Programowac nie umiem :( ale miałem z tym stycznośc

ZNAJOMOŚĆ KOMEND: 9-10

BYŁEŚ/ŁĄŚ

ADMINISTRATOREM/

MODERATOREM: tak na 5 serwerach + 2 moje ale upadły :(

Opublikowano

Błąd...

Złoże podanie jak mi serw zadziala bo mi nie wchodzi

 

 

Już działa ;)

Opublikowano

Za ile jest vip i gdzie można go kupić ?

 

Cennik rang masz na serwerze na spawn

 

 

A kupić go możesz na ExGames.PL

Opublikowano

Serwer kurwa nie działa dlaczego zrób coś bo on jest zajebisty !

 

 

Już działa !!!!134123123

Opublikowano

 

wba

 

 

mozecie wykasowac haslo na krzychucs ? bo jak wbijam na serwa to pisze zebym sie zalogowal a ja si enie rejestrowalem

Opublikowano

   

 

mozecie wykasowac haslo na krzychucs ? bo jak wbijam na serwa to pisze zebym sie zalogowal a ja si enie rejestrowalem

 

Znaczy ja zbytnio się tym nie zajmuje ale musisz napisać na skype: sliwomafia

Opublikowano

NICK: Zygfrydzia

WIEK:
17
TS3: [tak/nie] Nie
MIKROFON: [tak/nie] Nie
OKRES GRY W MINECRAFT: [w latach] 2
JĘZYKI PROGRAMOWANIA: [np.: php] - :c
ZNAJOMOŚĆ KOMEND: [od 1-15] 12
BYŁEŚ/ŁĄŚ ADMINISTRATOREM/MODERATOREM: [tak/nie] Tak

TaRAWgG.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...