Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Jak dostać się na zbanowane konto


giciorxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To proste. zalogować się przez NK (Naszą Klasę) Jedyny bug to brak urki i kredek, a tak to nic :)



Ps. Wiecie, w moim przypadku było już wcześniej powiązane, teraz sprawdze czy da się przy zrobionym nowym NK wklepać nick i hasło.

 

Jak wam również zadziała domagam się LIKE

Opublikowano

wchodzimy w gry i aplikacje i gra Darkorbit. ja miałem dawno założone konto rok temu zbanowane przez bp a właśnie hulam sobie po mapie

Opublikowano

Wrzuca mnie na stronę główną i okienko o banie.

Napisz mi na priv. to ci udowodnię

Opublikowano

Napisz mi na priv. to ci udowodnię

ciul że udowodnisz ale może tak jemu nie działa ?

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

@up.. dałbym ci pasy z nk ale nie dam, Pukaczowi może i nawet był dał, bo Pukacz to Pukacz xD

Opublikowano

@up.. dałbym ci pasy z nk ale nie dam, Pukaczowi może i nawet był dał, bo Pukacz to Pukacz xD

dyskryminujesz mnie ?

 

nie wiem ,może tobie działa ,ale mi nie ,ale ... masz lajka za dzielenie się informacją :D

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

Poradnik nie działa, a autor otrzyma permanentnego bana za multikonto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...