Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak rozpoznać 'przerabiane' screenshot'y? Zobacz!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym TuT'ku pokaże Wam, jak skutecznie i bez wątpliwości zobaczyć czy screenshot'y były przerabiane. Kilka słów:


Wielu Administratorów robi screenshot'y osobą którym 'lepiej' idzie w grze. Wtedy Administrator nie wie, czy ta osoba gra na 'wspomagaczach' czy też uczciwie jak inni gracze. Dla pewności robi te 'screenshot'y' i w przypadku gdy są czyste, Administrator musi go odbanować.



Jednakże, niektórzy się wycwanili i postanowili 'przerobić' screenshot'y tak aby z wyglądu były czyste a w wewnątrz aż buzowały od tych bodajże kwadracików. Jeśli ten TuT ogląda jakiś cziter, to niech zapomni o grze na nich i albo je usunie i nauczy się grać normalnie lub też może iść na dwór a nie cały dzień na kąpie rżnie. B)



A więc do rzeczy:



Na samym początku musimy wymagać aby osoba która dawała nam screenshot'y spakowała je do pliku .rar /.zip


Polecam też aby osoba zbanowana miała maksymalnie 24h. na wrzucenie screenshot'ów. (Nie pytać dlaczego)



Następnie patrzymy na tę tabelkę i patrzymy według wzoru:



76wd3w2zbrdx.png





Legenda*:



Niebieska ramka(rozmiar):


- Bardzo rzadko zdarza się, że screenshot'y różnią się rozmiarem.


Chodzi tu np. o zmianę grafiki na ekranie podczas gdy są robione SS. W 99,9% zawsze jest taki sam.



Czerwona ramka(skompresowany):


- Każdy inny screenshot powinien mieć inny nr. skompresowania. W innym przypadku było kopiuj -> wklej.



Zielona ramka(zmodyfikowany):


- Tutaj chodzi o datę i godzinę. Różnica powinna wynosić od 0 do 1 sekundy.



Czarna ramka(CRC32):


- Ta ramka jest najważniejsza. Chodzi tutaj o tak jakby nr. każdego screenshot'a. Każdy MUSI mieć INNY numer.


Jeśli jakieś screenshoty mają ten sam nr. to była użyta opcja kopiuj -> wklej.



Mniej ważna uwaga:




! Każdy screenshot musi być tego samego formatu. Np. .BTM, .PNG, .JPG !


Pozdrawiam. :ninja:


Opublikowano

To ta wyszukiwarka jest jakaś dziwna. Nic mi nie wyszukało o.O

Twój poradnik nie jest identyczny. ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogólnie sposób znam bardzo długo, widziałem o tym miliony tutków, sam nawet robiłem dla jednej sieći :D

Wszystko się zgadza, nie kopiowany. Sposób sprawdzony polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...