Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][1.6]LazurCarft SEZON 1[Red & Blue][White-Lista][Wolny zamków]


Quodaa

;)  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy by? chcia? zagar? na serwerze?

    • TAK
      6
    • NIE
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popraw :

Premium: NIE

na Premium TAK bo wersja 1.6 to ONLY PREMIUM (jak na razie)

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

Popraw :

Premium: NIE

na Premium TAK bo wersja 1.6 to ONLY PREMIUM (jak na razie)

Mc by zyczu...

;)

I tak większość ludzi będę przyjmował tylko premium;)

NoPremium tylko wyjątki

Opublikowano

NoPremium jest na 1.6 nie tylko Mc by Zyczu :P

Po za tym 10 slotów to bardzo mało...

Reklama robiona na odwal :P

Gdy robisz serwer który ma trochę po istnieć to postaraj się zrobić lepszą reklamę!

W niektórych wypadkach dobra reklama to 100% więcej graczy!

 

Słabo to wygląda jak na razie nie będę pisał podania!

Może jak naprawdę będziesz chciał coś stworzyć ogarnąć serwer a potem go publikować to zagram :P

Opublikowano

NoPremium jest na 1.6 nie tylko Mc by Zyczu :P

Po za tym 10 slotów to bardzo mało...

Reklama robiona na odwal :P

Gdy robisz serwer który ma trochę po istnieć to postaraj się zrobić lepszą reklamę!

W niektórych wypadkach dobra reklama to 100% więcej graczy!

 

Słabo to wygląda jak na razie nie będę pisał podania!

Może jak naprawdę będziesz chciał coś stworzyć ogarnąć serwer a potem go publikować to zagram :P

W pewnym sensie masz rację ;)

-Na odwal.

Jutro postaram się zrobić taką lepszą, własna grafika itd;)

 

---Przepraszam;(

 

 

Podania nadal można składać w tym temacie!

Nowa prezentacja będzie porostu editem tej!

Opublikowano

Zmień wersję na 1.5.2 będzie lepiej :D

Dodaj kilka ss.

Zrób lepszą prezkę :

Zmień czcionkę, dodaj trochę kolorów i dodaj jakąś lepszą grafikę ;)

 

 

 

 

TeamSpeak3 : Tak
Sprawny Mikrofon : Nie (Niedługo kupuję nowy)
Premium : Nie

Odpowiedz zdaniami:

Imię : Mam na imię Kacper.
Płeć : Jestem Mężczyzną.
Nick : Mój nick to BialyPL
Dlaczego Ty? : Lubię się czasami oderwać od tej monotonii, czyli Survival + Frakcje, czy Free Buldid + masę dodatków(areny itp) lub Survival na modach.
Wiek : Mam 15 lat.
*Ile będziesz spędzał na serwerze? : Na serwerze będę spędzał jak najwięcej czasu ok. 2-5h
*Masz YouTube? : Tak posiadam konto* na YouTube. (Nie zrozumiałe pytanie, "Masz konto na YoutUbe?")
*Jeśli tak, będziesz nagrywał z naszego serwera : Bardzo chciałbym nagrać coś z waszego serwera, lecz nie mam kompa do tego.
Jeśli tak ile widzów? :  Obecnie mam 0 widzów. Nie nagrywam.
Inne informacje : (Praktycznie to samo co "Coś od siebie")
Coś od siebie : Lubię Informatykę(gry, składanie PC), grać w piłkę nożną, pomarzyć  budować głośniki(I  Bass), muzykę(Bass), tuningować swój Skuter oraz Taty auto 

Co byś zmienił na serwerze? : Nic bym nie zmienił na serwerze. Serwer myślę, że będzie dobrze dopracowany 

 

 

 

 

Kontakt: Skype-DemfoTM GG-44478855

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

TeamSpeak3 : TAK
Sprawny Mikrofon : TAK
Premium : NIE

Odpowiedz zdaniami:

Imię : Mateusz
Płeć : Męszczyzna
Nick : LDboyPL
Dlaczego Ty? : Chciałbym sobie pograc na zamkniętym serwerze, bez rzadnych noobów, no ale zawsze taki się znajdzie :)
Wiek : 15
*Ile będziesz spędzał na serwerze? : 3-6 godz.
*Masz YouTube? : TAK
*Jeśli tak, będziesz nagrywał z naszego serwera : Nie lubię nagrywac na YT, wolę tworzyc grafikę
Jeśli tak ile widzów? : ~50
Inne informacje : Jestem także młodym grafikiem komputerowym, o informacje pisac na PW
Coś od siebie : W mincraft-a gram długo, to moja ulubiona gra, rzadko gram w inne gry, lubię servery na których każdy jest miły i nikogo nie drażni, ale jakaś mała sprzeczka zawsze jest fajna :)
Co byś zmienił na serwerze? : Narazie nie byłem, ale zapowiada się świetnie, byle by nie było noobów co w 1 dzień okradną cały serv o.O

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...