Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie auta dokupić za IGC?


Astened

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym dokupić jakieś auto ale nie wiem jakie chodzi o pościgi i wyścigi .

 

 

 

Mam auta takie jak :

-BMW M3 SPORT EVOLUTION

-CHEVROLET EL CAMINO SS

-LOTUS EXIGE CUP 260

-PONTIAC SOLSTICE GXP

 

 

Chodzi mi o auto do wyścigów takie które jest skrętne i ma bardzo dobre prowadzenia i przyśpieszenie . A do pościgów to sami mi polećcie .



Chciałbym dokupić jakieś auto ale nie wiem jakie chodzi o pościgi i wyścigi .

 

 

 

Mam auta takie jak :

-BMW M3 SPORT EVOLUTION

-CHEVROLET EL CAMINO SS

-LOTUS EXIGE CUP 260

-PONTIAC SOLSTICE GXP

 

 

Chodzi mi o auto do wyścigów takie które jest skrętne i ma bardzo dobre prowadzenia i przyśpieszenie . A do pościgów to sami mi polećcie .

Aha i jak możecie polećcie mi jakieś aut do dragu oczywiście za IGC .

Opublikowano

Z klasy A do pościgów polecam Astona Martina V12 Vantage, a do wyścigów Porsche 911 GT2 (996) lub Lamborghini Murcielago Roadster.

Porsche jest lepsze na kręte trasy, a Lambo na bardziej proste.

Z klasy B masz już 2 najlepsze wozy w swoich konkurencjach, czyli M3 SE do wyścigów i El Camino SS do pościgów.

Z klasy C masz już Solstice GXP, który jest zdecydowanie najlepszym wozem w tej klasie na wyścigi.

Do pościgów w klasie C najbardziej polecam Chevroleta Chevelle SS, świetny wóz, a mało kto go ma.

Opublikowano

Z klasy A do pościgów polecam Astona Martina V12 Vantage, a do wyścigów Porsche 911 GT2 (996) lub Lamborghini Murcielago Roadster.

Porsche jest lepsze na kręte trasy, a Lambo na bardziej proste.

Z klasy B masz już 2 najlepsze wozy w swoich konkurencjach, czyli M3 SE do wyścigów i El Camino SS do pościgów.

Z klasy C masz już Solstice GXP, który jest zdecydowanie najlepszym wozem w tej klasie na wyścigi.

Do pościgów w klasie C najbardziej polecam Chevroleta Chevelle SS, świetny wóz, a mało kto go ma.

A możesz polecić coś do Dragów ?

Opublikowano

A możesz polecić coś do Dragów ?

Lamborghini Murcielago Roadster to zdecydowanie najlepszy wóz za IGC do dragów.

Można nim w tej konkurencji rywalizować nawet z niektórymi wozami za SB.

Opublikowano

Lamborghini Murcielago Roadster to zdecydowanie najlepszy wóz za IGC do dragów.

Można nim w tej konkurencji rywalizować nawet z niektórymi wozami za SB.

Okey Dziękuję za odpowiedź.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...