Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Team Fortress 2] Jak dodac boty na swój serwer w Team fortress 2


Gość SuperEzio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

Witam

W poprzednim moim poradniku

tworzyliśmy swój serwer hamachi

a teraz się dowiemy jak dodać

boty na swój serwer

a więc zaczynamy!



1.Uruchamiamy serwer lan w tf2 (ten plusik koło przeglądaj serwery)
2.Uruchamiamy konsole (opcje ------- zaawansowane opcje ------ uruchom konsole i domyślnie klikamy ` pod esc.)
3.W konsoli wpisujemy sv_cheats 1 w ten sposób uruchomiliśmy cheaty na naszym serwerze.
4.W konsoli wpisujemy bot (tworzy bota)
Brawo! stworzyłeś swojego 1 bota! a teraz jak go "urozmaicić."
5.Urozmaicamy boty!
Jak wpiszemy bot -team red/blue to będziemy mieć bota w drużynie czerwonej lub niebieskiej

Jak wpiszemy bot - class scout/soldier/engineer/heavy/demoman/medic/sniper/spy (musimy po angielsku) to będziemy mieć bota o klasie skaut/żołnierz/pyro/inżynier/gruby/demoman/medyk/snajper/szpieg.

Jak wpiszemy bot -name twoja nazwa to będziemy mieć bota o nazwie twoja nazwa.

Można to łączyć np. bot -team blue -class spy -name bot123

 

 

A tutaj macie VTUT (po angielsku).


 

Pomogłem ? daj +

Opublikowano

Genialne dzięki bardzo!!!! akurat wykorzystałem limit internetu lte (z komórki piszę) i właśnie szukałem tego by fajnie grać z bratem na lanie

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

Mogę się spytać po co ty te tematy odświeżasz? To nie jest jakiś super duży dział i są one widoczne na 1-szej stronie po tygodniu, a nawet 2-óch. Z łaski swojej odświeżaj je, jeśli temat będzie już dość nisko.

0eab14ddf550.png

Opublikowano

@up o to chodzi żeby się nie ruszały, a jak chcesz żeby się ruszały to wpisz w konsoli tf_bot_add ilosc botów

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Team Fortress 2] Jak dodac boty na swój serwer w Team fortress 2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...